reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

plotki wozkowo-kolezenskie i nie tylko....zapraszam sofik, gastone, gieo-ska i inne:)

A o mnie nikt tu nie pamięta , ja brałam bromocom i cyce puste teraz tylko czekam kiedy zmaleją...

nie zmaleja :-D:-D:-D:-D
a serio czego przestalas smarkata cyckowac? przeciez ona malusia jeszcze, nie najadala sie czy co? bo pokarm mialas skoro mowisz ze tabsy byly potrzebne? tak pytam z czystej bezczelnej ciekawosci ;-)
 
reklama
Moja psychika tego nie akceptowała i nie strasz mnie że nie zmaleją bo ja tylko codziennie je mierze...
haha no jasne ze nie zmaleja ! Za kare beda jeszcze wieksze hahaha:-) a serio to co braklo ci jakiejs podpory psychicznej? czy wogole po prostu nie widzialas siebie z wywalonym cycem.
 
hmmm i faktycznie ci byla ta chemia potrzebna? jest tyle naturalnych sposobow...powiem ci ja to jestem mleczna krowa ale nigdy nie potrzebowalam niczego brac po skonczeniu laktacji.
Wiesz co nic mi nie pomagało. Jak tylko po trochu ściągałam to jeszcze więcej mi przybierało aż się guzy robiły i bolało jak cholera. A na szałwie i mięte to już patrzeć nie mogę. Normalnie litrami piłam
 
Wiesz co nic mi nie pomagało. Jak tylko po trochu ściągałam to jeszcze więcej mi przybierało aż się guzy robiły i bolało jak cholera. A na szałwie i mięte to już patrzeć nie mogę. Normalnie litrami piłam
uuuuuu no to faktycznie...dziwny przypadek ale ja se przypomne te bole cyckowe to az ciarki na plecach mam:eek:
 
dziewczyny przestańcie ja z ciężkim bólem serca przestałam karmić oddałabym wszystko żeby do tej pory młodego mieć przy cycu az normalnie wam zazdroszczę takiej ilości pokarmu
 
Kochana a kiedy Ci zmalał?? Bo ja się doczekać dosłownie nie mogę Teraz wyglądam jak ulepszenie pameli anderson
no niezle laszydlo z ciebie :tak: ja bym tam sie nie przejmowala na twoim miejscu, pamietam jak mialam minus AA to sobie wypychalam stanik hehe:rofl2: zawsze marzylam o poteznym biuscie :laugh2:
 
reklama
Do góry