reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

plotki wozkowo-kolezenskie i nie tylko....zapraszam sofik, gastone, gieo-ska i inne:)

No to ja miałam tak samo. Paula wkońcu śpi, ja też już jestem zmęczona. Byłam trochę z forum się zapoznać, bo dotąd nie miałam czasu. Idę spać, bo już głodna jestem, a na noc nie chce już nic jeść.
A czemu Olci dzisiaj nie widać było wieczorem? Może się uczy? Dobranoc Pawimi:cool:
 
reklama
dobranoc Anik....
ja wlasnie rozmawialam z mezem i w koncu biedak dobija do domu w tym lodzie i sniezycy ...z przerazeniem patrze na ta pogode jak tak dalej pojdzie to rano sobie igla postawimy, ma byc tegie mrozicho tej nocy, jakbym sie jutro nie pojawila to znaczy ze zamarzlam:-D:-D:-D
 
Sikora wysłałam Ci zaproszenie, chyba mnie nie chcesz Ty niedobra!!!!!!

kurka Aniu toż ja tu jeszcze nie ogarniam i zaraz Cie Kochana przygarne do przyjaciół:-)

Ona tez ma jakiś elektryczny bo w sumie czesto używa to zainwestowała , do tego młoda ma wade serca i szybko się meczy i alergie na roztocza:-(
Kupiła też oczyszczacz powietrza i działa w nocy . Ogólnie teraz jest dużo lepiej niż było jak byla młodsza .

nawilżacz powietrza to obowiązkowo mamy tym bardziej że u nas jest tragicznie sucha a zarazem sa miejsca przewilgotniałe i już raz wywalaliśmy grzyba:confused2:

co do wizyt u kardiologa to u nas Mały ma szmery od 3 tyg. życia i za cholere nikt nie potrafił tego zdiagnozować:crazy:
miał 2 x robione echo, wyszedł znaczny ubytek między komorami i podejrzenie zespołu Fallota, kontrolnie jeździmy do poradni kardiol. na razie sie nie powieksza ta dziurka, ale tez nie wchłania:-(
co jest spowodowane obciążonym ukł. oddechowym
no i takie to błędne koło...

 
hehe moze bedzie i tak ...gdzies w tym stuleciu :-D:rofl2:
wiem, wiem wredna jestem ale takie te nasze dzieciory czasem sa ze ostatnie soki z nas wypiora:nerd:

Mój tresowany 19:30 kąpanie potem wyro i już nie wypuszczam i wie że trzeba w kime :-D A ja siedze koło łóżeczka i się nie odzywam i nawet jak jest rozganiany wkońcu pada.. I mam chwilkę dla siebie , bo po całym dniu to już się ma gnoma dosyć :wściekła/y:

No właśnie zapisała mi ten Bromergon i przed chwilą wzięłam pierwszą tabletkę.
Pawimi na cyca przecież ja z jednego karmiłam

Ja piłam szałwie i też pomogło .

kurka Aniu toż ja tu jeszcze nie ogarniam i zaraz Cie Kochana przygarne do przyjaciół:-)



nawilżacz powietrza to obowiązkowo mamy tym bardziej że u nas jest tragicznie sucha a zarazem sa miejsca przewilgotniałe i już raz wywalaliśmy grzyba:confused2:

co do wizyt u kardiologa to u nas Mały ma szmery od 3 tyg. życia i za cholere nikt nie potrafił tego zdiagnozować:crazy:
miał 2 x robione echo, wyszedł znaczny ubytek między komorami i podejrzenie zespołu Fallota, kontrolnie jeździmy do poradni kardiol. na razie sie nie powieksza ta dziurka, ale tez nie wchłania:-(
co jest spowodowane obciążonym ukł. oddechowym
no i takie to błędne koło...

Jak się nie powiększA TO pewnie za jakiś czas się zacznie zminiejszać , bo to wykle dobry znak .
Ona ma nie nawilżać a oczyszczacz to takie badziew co wybija roztocza i ma jeszcze kilka innych funkcji
OCZYSZCZACZ POWIETRZA MC707VM-S DAIKIN (831765234) - Aukcje internetowe Allegro
tu masz przykładowy ale są i tańsze na szczescie

Ja wsatałam o 8smej młody dał pospać ale nadal jakaś jestem nie kumata .. chybA Jak się młody kimnie to pójde z nim .
Ciemno jak w d.. pogoda do bani , a moje dziecie jeszcze od rana kaszle .. Kur.. znowu jakies przeziębienie eehhh.
 
Mój tresowany 19:30 kąpanie potem wyro i już nie wypuszczam i wie że trzeba w kime :-D A ja siedze koło łóżeczka i się nie odzywam i nawet jak jest rozganiany wkońcu pada.. I mam chwilkę dla siebie , bo po całym dniu to już się ma gnoma dosyć :wściekła/y:
a jak na przykład się wścieka i płacze to co?
trzymasz go w wyrku niewzruszona;-)?

bo mój właśnie takie histerie praktykuje, a wiem że skubany jest zmęczony

Ona ma nie nawilżać a oczyszczacz to takie badziew co wybija roztocza i ma jeszcze kilka innych funkcji
OCZYSZCZACZ POWIETRZA MC707VM-S DAIKIN (831765234) - Aukcje internetowe Allegro
tu masz przykładowy ale są i tańsze na szczescie
ooo to mój ojciec ma takie cus w biurze bo on tez alergik roztoczowy:sorry:
 
a jak na przykład się wścieka i płacze to co?
trzymasz go w wyrku niewzruszona;-)?
bo mój właśnie takie histerie praktykuje, a wiem że skubany jest zmęczony


ooo to mój ojciec ma takie cus w biurze bo on tez alergik roztoczowy:sorry:

On nie płacze i się nie wścieka , jest już nauczony że to pora spania a nie łażenia i co najwyżej się przewala w tym łózku z boku na bok , ew. bawi jakąś zabawka ale nie płacze. No chyba że np. miał temperature . A jak zdażało mu się plakac jak był młodszy to brałam na chwilkę uspokajałam i do wyrka spowrotem i teraz już nie ma takich problemów . Kiedyś w nocy płakał jak się budził bo nas wzywał ale odkąd śpi w dużym łózeczku i ten problem się skończył bo może sam wyjść .
 
reklama
chyba spróbuje zaprowadzić jakąś dyscyplinę
czyli po kąpieli - do wyra;-)
bo Młody owszem zasypia sam, ale nie tam gdzie trzeba

ale najpierw zaczne od zmian w menu - co by go powoli odzwyczaić od nocnego karmienia
a kiedys tak ładnie spał:wściekła/y:
 
Do góry