reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

plotki wozkowo-kolezenskie i nie tylko....zapraszam sofik, gastone, gieo-ska i inne:)

reklama
hej Laseczki ja zaraz uciekam bo wstaje o 6 Sila ma dalej do szkoły trzeba ja wystroic i nakarmic:-D

co tam u was jeszcze nowego?
 
może krzaczasta byłaby chetna hahahha
majek z nami pisala...jeden dzien;-) ale cos sie wymiksowala:-(

andzia - wystrugaj no prosze z 10 kiji roznych rozmiarow dla naszej kolezanki bo widze ze ma nieokrzesane mysly :-D Cholera okres swiateczny, zamiast skupic sie na swietych tematach to ona zboczenstwami rzuca :szok:
 
E tam....juz sama niewiem co chce i ciagle cos ogladam. Teraz sofik na dodatek wrzucila zdjecia to musze sobie jeszcze o tym wozeczku poczytac...:tak:
a widzialas ten moj ostatni zakupek? bj city mini? jest ekstra, wiesz nigdy na niego uwagi specjalnie nie zwracalam i nagle sie zakochalam w tym pojezdzie :-)
 
majek z nami pisala...jeden dzien;-) ale cos sie wymiksowala:-(

andzia - wystrugaj no prosze z 10 kiji roznych rozmiarow dla naszej kolezanki bo widze ze ma nieokrzesane mysly :-D Cholera okres swiateczny, zamiast skupic sie na swietych tematach to ona zboczenstwami rzuca :szok:
hahhahahahha ale masz marzenia
az 10 ci potzreba,no no no PAWCIA jestem pod wrazeniem :szok:
 
reklama
Do góry