reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

plotki wozkowo-kolezenskie i nie tylko....zapraszam sofik, gastone, gieo-ska i inne:)

Pati płotu nie zrobie raczej bo dech nie mam:-Dale wzor kwiatków ściagne na pewno ,ja mam z kolei sciany dwukolorowe taki ciepły burgund i przeciwległa taki róż jakby brzoskwiniowy wyszedl ale ładny i chce na tym burgundzie zrobic szablon 3 romy takie bo mi smuga dłauga wyszła i akurat bym zakryła tym i to byłoby kolorkiem ózowym takim jak na tej drugiej scianie moze cos fajnego wyjdzie nie mam innego pomysły no chyba że wy macie:-)
 
reklama
a kiedy bedzie moja kolej? moze niekoniecznie kubusia puchatka ale cos specjalnego dla mnie :-)
buhahahaha dla Ciebie Patrycja to musi być MEGA KIJ hahahah

silek witaj kochana!
jak tam porzeprowadzka,łłłłłłłłłło matko to ty szybsza niz ja jestes,ja to nie wiem czy sie do świąt wyrobie z tym wszytskim


ufffffffffffffff...............potwór pokonany!
nareszcie zasnela:baffled:
 
plotek to mozna namalowac tez :-) niekoniecznie nabijac, widzialam tez takie naklejki przypominajace plotek....
olcia - silkowa to sie szybciej wyrobi z przeprowadzka niz ty cos mi sie tak zdaje hahaha, i dawaj foty tego warszawskiego krolestwa!!! Ile mam czekac?
Kij moja droga to dla ciebie zarezerwowany, a anka wie co miala mi malowac :-) swintuchu jeden.
 
Olcia no ja mam ciut mniejsze niz ty hehe zreszta my wczesniej malowalismy tylko rozpakowac i posprzatc bo to w tym samym miescie przecie:-Dty to miałas troszke kilometrow

a wziełam sie ostro zeby potem odpocząc nie lubie odkładac roboty ,jutro naklejki bede robic u dzieci i musze im firanke kupic bo ie maja zadnej:-(
a przy garach lubie stac :-D
 
no ja tez mysle ze silek sie zrobi szybciej:)
u nas to jeszcze caly kamila pokoj zostal do zrobienia,dzis nowaczek robi przedpokoj wiec ja jutro moze zrobie mu niespodzianke i pomaluje go jak on bedzie w pracy
Niby jest na miejscu ale rano idzie do pracy,wraca to jest 16,30 zanim sie wezmie za robote to tak jest
Nieraz tzreba wyskoczyc na miasto a to jak sie juz w stolice pojedzie to koniec 3-4 godziny nie twoje
Ja mam tylko nadzieje ze do swiat nam sie uda.... chciaz nie napalam sie zbytnio na swiateczny termin
Pawcia ja mysle ze andzia ci 2 kije zrobi a nawet 3 :):szok:
 
reklama
Do góry