reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

plotki wozkowo-kolezenskie i nie tylko....zapraszam sofik, gastone, gieo-ska i inne:)

reklama
polozylam malego i padl bez dwoch zdan, teraz sobie wode do jacuzzi leje, mam nadzieje ze maly pospi ze 40 minutek to sie troszke wymocze i zrelaksuje, biore laptop na gore :))
 
he he, no z filipem to jeszcze nie pij piwa :)))) a maz w pracy? a gdzie masz adriana? u taty? no szkoda ze nie moge wpasc :) w sumie technika tak sprawila ze rozmawiamy sobie jakbysmy byly blisko a realnie to tysiace kilometrow!
moj adrian czesto przesiaduje u babci (u mojej mamy) tam na podworku ma duzo kolegow ze szkoly i lubi tam sie bawic czasem nawet na noc zostaje a moj M jest w belgii i bedzie dopiero w lipcu :-:)-(
 
kasia nie bylam jeszcze tam...to jest daleko, mysle ze jakies 50-60 km wiec pojade jak bede miala cos do zalatwienia w tamta strone. Nie martw sie, moj tata cos chcial to bede musiala jechac wyslac niebawem :)Dziewczyny znacie zoopery? Jakie macie zdanie o tych wozeczkach?
Wlasnie o to samo mialam spytac bo widzialam ostatnio duzo zooperow.
A czy ktoras z was moze ma pojecie o wozku casual play?
S4 Casualplay 2009 spacerówka+ gondola Mako+ fotelik Prima Easy [17070] - 2914.00 zł : dino sklep dla dzieci : wózki, foteliki, maxi cosi,jane, mutsy, casualplay, łóżeczka
Calkiem fajny wozeczek, oczywiscie nie dla mnie ale jako maniaczka musze przeciez co robic heheh

Poczytalam juz troche opinii.Jak kazdy wozio ma wady i zalety.I jak zwykle ciezko jest wyposrodkowac, bo jedni mowia ze jest cacy a drugi ze felerny eheh Prawie jak z naszymi buzzami ahahaah
 
Ostatnia edycja:
Sofik - wózio super , ale Ty lepiej napisz jak się to robi że się po ciązy jest takim chudym co ?.. bo ja mam nadal 5kg na plusie i nie umiem tego zgubić bbuuuu......Ja taka tunikę kupiłam dla córci koleżanki kiedyś :-D

Gastone - mi się ten wózek bardzo podoba . Jest śliczny . Ale nie wiem czy dobry . Zawsze jeszcze mi się marzył quinny speedy .. hm nie wiem czy dobrze napisałam. Nie kupiłam go chyba tylko ze wsgledu na gondole , bo mój synek wielki , całą zime trzeba było przejeździć .. a gondolka w sumie mniejsza niz z mutsiaku

pawimi - no ładne relaksy .. ja w ramach relaksu byłam z młodym na basenie .. bo co tu kurde robić jak mamy taką ładą jesień :no: Zimno jak cholera a ja zaraz nad morze jadę :-(
 
Ania nic nie robie;-) u mnie to chyba rodzinne...ale teraz cwicze brzuszek, uda i posladki :-)
Fajnie ze Ci sie uda byc w wawie wiec do wrzesnia i sie zobaczymy ;-)

gastone nic na temat tego wozka nie wiem, zawsze sa rozne opinie na temat wozków jedzni chwala inni nie...to zalezy ktogo stac na jaki wozek.. gdybym nie miala kasy nigdy bym nie kupila quinny...i bym nie myslala wogole o nim...

Pawimi Ty masz poczte oodalona o 50 km:eek:? ja mieszkam tez na wiosce ale poczte mam:-D dziwnie tak az mi sie wierzyc nie chce, ale wierze hehe
 
ha ha ha:-):-):-) nie poczte tylko kuriera polskiego ktory jest chyba z czterokrotnie tanszy niz poczta amerykanska:szok: , poczte mam obok szkoly olivera jedna a druga dwie mile od domu. Moge w sumie poczte sprobowac jak kasia chce....
maly dal mi sie porelaksowac bo spal prawie godzinke a pozniej wzielam go do galerii na chwilke. Wyobrazcie sobie ze jak otwieram jego drzwi do samochodu zeby go wyciagac to on zaglada..tak dziwnie jakby chcial zobaczyc ktorym wozkiem podjezdzam ha ha ha....tak sie dzis smialam! mialam dzis zappa i zapomnialam jak sie go sklada a nie mialam czasu majstrowac na parkingu ze w calosci go wepchalam do bagaznika. Tyle wozkow to mozna sie pogubic w tych technikach:laugh2:
 
reklama
pawimi mi sie nie spieszy - poczekam bez problemu myslalam tylko ze zapomnialas ale widze ze solidna z ciebie kobita wielkie dzieki :-)
fajnie ze wozek mozesz wlozyc do bagaznika bez skladania u mnie to raczej nie mozliwe na ogol wozek jest wiekszy od samochodu :szok: ha ha ha .
masz juz jakas fotke zappa z terenu ?

sofik u mnie tez trzymanie figury rodzinne przy pierwszej i drugiej ciazy stawalam na wage godzine po porodzie i jak w morde wazylam tyle co przed ciaza ;-) choc za pierwszym razem chcialam troche przytyc :-(

gastone ja po buzzie oglondalam ten wozeczek bylam nawet na niego dos najarana ale jakos przeszlo mi podobal mi sie czarny z czerwona wkladka :sorry:

aniam - tez wybieram sie nad morze tylko w lipcu ale pogoda bedzie chyba bez zmian szkoda ze nie jestem morsem wykompala bym sie chociaz z raz :-D
 
Do góry