reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

plotki wozkowo-kolezenskie i nie tylko....zapraszam sofik, gastone, gieo-ska i inne:)

sofik cos dla ciebie moja droga znalazlam.....otoz pani super modelka brazylijska Alessandra Ambrosio ktora urodzila pol roku temu coreczke jezdzi buzzem trzykolowym oto takiego koloru :
alessandra_ambrosio300.jpg


no i kto by pomyslal ze jestes tak na topie z moda:-):-):-)
 
reklama
hej Laseczki!!widze dyskusja na temat buzza idzie na calego hehe:-)ja juz w sumie na 100%zdecydowalam sie na buzza tylko licze ze na jesien zrobia jakies mega promocje(obnizki) kolorki 2009 sa sliczne ale cena od 2500do 3500tys a ja tyle nie dam za wozio:-(
Kasia ja tez zamierzam kupic sobie kolo terenowe bo tez gdzies slyszalam ze super sie sprawuje...a Ty w tym internetowym sklepie co zrobilas zamowienie placisz cos za przesylke??

Dziewczyny ktore maja buzza i lataly z nim samolotem-mialyscie jakis pokrowiec na niego aby sie nie poniszczyl podczas lotu??

Buziaki:-):-):-)
 
jeszcze nie spie...nie pracuje w tym tygodniu bo moje dzieci maja ferie, a raczej jedno - to srednie wiec nie musze rano wstawac :) bylismy wczoraj z mezem na zakupach, obiadku i kawce i powiem tak, buzz bez dziecka w srodku prowadzil sie jak marzenie, jedna raczka bez zadenego wysilku natomiast jak posadzilam swoj 12 kilowy klocuszek - tragedia. Nawet moj malz stwierdzil w pewnym momencie ...JAKI FATALNY TEN WOZEK JEST!!! Nie wspominajac juz o tych skrzypiacych odglosach ktore moj buzz z siebie wydobywa i mnie pomalu do szalu doprowadzaja!!!!!!!!! Wyglada swietnie i jak zagladalam w odbicie na szybach wystawowych sklepow - siebie pchajacej buzza to widok przesuper ale ile meczrni mnie ten "widok" kosztuje tylko ja wiem. Wstretny obrzydliwy zlom! Dziewczyny to tak jak tragiczna,nieszczesliwa milosc do jakiegos beznadziejnego faceta. No juz sama nie wiem jak to okreslic....
 
Ostatnia edycja:
hej dziewczyny patrzcie na to jekie cudenko wynalezli :-D
ORBIT BABY SYSTEM WOZEK KOLYSKA FOTELIK st (592235493) - Aukcje internetowe Allegro

wysylka kurierska - 549,99 , ten wozek chyba z MARSA wysylaja rakieta kosmiczna ha ha ha

w sklepie bobo wozki jesli kupujesz wozek to wysylka gratis dzis dzwonilam o te kolo ale nie maja chociaz na stronie jest wiec niestety musze poszukac gdzie indziej ale juz wczoraj pisalam ze ten sklep niekompetentny jakis :(

pawimi masz racje moj filip wazy 11 kg i tez rece mi opadaja po godzinnym spacerku chem zakupic te kolo moze lepiej bedzie sie toczyl kurcze mysle sobie ze popowane lepiej sie podbija i lekko pokonuje nierownosci przynajmniej mam taka nadzieje :(
 
Ostatnia edycja:
Kasia ten wozek idzie z usa musi byc ciezki skoro taka droga wysylka...widzialam te wozki w usa nawet fajnie sie prezentowaly...amerykanskie gwiazdy maja takie wozki np Jessica Alba i Nicole(ta kolezanka Paris Hilton co razem program prowadzily o wsi);_)
 
Cześć dziewczyny, ja też jestem szczęśliwą posiadaczką Buzza 4, jestem bardzo zadowolona, wózek jest bardzo zwrotny, prowadzi się go wygodnie, nie trzeba wkładać dużego wysiłku w jazdę, koła są na tyle skrętne, że wystarczy palcem jednej ręki go prowadzić ;)
jedyny minus to były kolory, bardzo podobały nam się z mężem nowe z 2009 roku, ale w sklepach trzeba było dać za nie kupe kasy, a my na allegro kupiliśmy czarny quinny z dodatkami typu parasolka i kosz za 2200 zł, tj. różnica jakiś min. 500 zł. No nic ;) za to fotelik Maxi Cosi kupiliśmy osobno i wzięliśmy sobie fiolet w kwiatuszki ;)
 
larkaa przy malym dzieciatku buzz prowadzi sie rewelka ale kiedy dochodzi juz do ok 10 kg to zaczyna sie katastrofa wozek obsiada i ciezko nim manewrowac nawet na prostej nawierzchni - jeszcze wszystko przed toba :-)
ale pomjajac te drobne niedogodnosci jest cudny
 
reklama
sofik cos dla ciebie moja droga znalazlam.....otoz pani super modelka brazylijska Alessandra Ambrosio ktora urodzila pol roku temu coreczke jezdzi buzzem trzykolowym oto takiego koloru :
alessandra_ambrosio300.jpg


no i kto by pomyslal ze jestes tak na topie z moda:-):-):-)


ja zawsze jestem na TOPIE Z MODA :-D:-D:-D ale jestem lepsza bo mam 4 kolowego hahahahaha:-D:-D:-D:-D

Straszycie mnie ze po 10kg buzzz staje sie uciazliwy wrrrrrrrrrrrrrrrrr

Larkaa czekamy na fotki buzzza , ja tez mam czarnego, choc mialam do wyboru gondole w innych kolorach , postawilam na czarny tylko fotelik mam cappucino;-)

Kasia a na aukcji pisze ze te kola sa do buzzz 3 i 4 kolowego ??
jak to ja nie moge sobie ich kupic :angry::angry::angry:

Pawimi fajnie ze siedziesz w domu, ruch na forum bedzie...
Prosimy o wiecej fotek z buzem a fotki z tym terenowym kolem masz??????????

Ceny buzzów 4 kolowych sa rone, Tu w irlandiiceny sa takie :
gondola 190 e
spaerówka 474 e
fotelik 150e
spiworek 60e razem 875 e a czasem anwet wiecej zalezy

a ja za ten sam zestaw dalam 630e w UK...

A w Pl zaplacila bym ok 3,5 tys.

 
Do góry