reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

plotki wozkowo-kolezenskie i nie tylko....zapraszam sofik, gastone, gieo-ska i inne:)

my juz po wizycie z malym ok wazy juz 4995gr i teraz musimy isc na standardowe usg bioderek tylko nie ma mozliwosci dostac sie panstwowo na taie cos masakra poprostu wrrr:wściekła/y:
:-)

:wściekła/y::wściekła/y:kocham nasza służbę zdrowia:wściekła/y:

trzymam kciuki Kochana
mój od razu co miał to pokazał hehe
zreszta cała ciąże wisiał głowa w dół jak nietoperz i pokazywał jajka:-D

a powiedz mi co to te kule bo mój nie chce raczkować to moze mu pomogę;-):laugh2: a pierwsze słysze o takim wynalazku ???


szukałam tych kul i znalazłam tez takie cuś, myslicie że było by fajne takie mieć ???
Dmuchana tuba Cotoons Smoby 12m+ RACZKOWANIE (828826351) - Aukcje internetowe Allegro

albo takie:
PEŁZAK FISHER PRICE DO RACZKOWANIA NOWY!!! (847307187) - Aukcje internetowe Allegro

Ja miałam tez coś takiego
FISHER PRICE KULA TURLAJACY ZOLW DO ZABAWY+GRATIS! (848478291) - Aukcje internetowe Allegro

tylko w środku była kaczka i szymek to bardzo lubił
kolezanka ma dla odmiany takie cudo
Muzyczna kula z małpką FISHER PRICE (850543879) - Aukcje internetowe Allegro
i też mu sie strasznie podobało

ty

ale On jeszcze nawet nie raczkuje a cóż dopiero mówić o staniu:eek:
od początku było wiadomo że bedzie rozwijał się wolniej przy swojej asymetrii i wzmoż. napięciu - choć już do poradni rehab. chodzimy tylko na kontrolę
na razie turla się jak dziki:-p

Szkoda że ma te problemy ze skórą , bo mój też miał asymetrie i poszłam z nim na basen po tym basenie tak wystrzelił rozwojowo że w sumie teraz jest do przodu przed innymi dziećmi. Do tej por na basen z nim chodze , a był pierwszy raz jak miał 3 miechy

tak dla ciekawosci podam ze udalo mi sie przypadkiem odkryc ze jednak nas podczytuja i to perfidnie...powiedzcie mi prosze czy jestescie za tym zeby nasz watek zrobic prywatnym watkiem? nie bylam do tej pory za tym bo tak to zawsze ktos do nas fajny moze trafic ale jak widze te podczytywanki i glupie komentarze na obcych forach to niedobrze mi sie robi..albo jakies zboki trollowe albo chore psychicznie wariatki ktore nie maja innych zajec jak tylko sledzenie i parodiowanie cudzych tekstow....Widze ze niektorzy sie naprawde nudza i interesuja sprawami innych bardzo doglebnie. Nie rozumiem tylko...jesli ktos sobie wybral forum i swoj krag kolezanek to dlaczego nie pisze na nim tylko bawi sie w podczytywacza i donosy jak jakis osmarkany malolat. Dosyc juz mam tych historii ;-(

Teraz już chyba nie można zrobić prywatnego tylko się tworzy grupy społecznościowe . Dla mnie możesz zastrzec:tak:

dziewczyny jakbyście się rozliczały w podatku to można przekazac 1% naszej forumowej kolezance anich. Jej córcia jest chora i potrzeba kaski na obozy rehabilitacyjne dla małej . Link u mnie w podpisie do strony Juleczki :tak:
 
reklama
tak dla ciekawosci podam ze udalo mi sie przypadkiem odkryc ze jednak nas podczytuja i to perfidnie...powiedzcie mi prosze czy jestescie za tym zeby nasz watek zrobic prywatnym watkiem? nie bylam do tej pory za tym bo tak to zawsze ktos do nas fajny moze trafic ale jak widze te podczytywanki i glupie komentarze na obcych forach to niedobrze mi sie robi..albo jakies zboki trollowe albo chore psychicznie wariatki ktore nie maja innych zajec jak tylko sledzenie i parodiowanie cudzych tekstow....Widze ze niektorzy sie naprawde nudza i interesuja sprawami innych bardzo doglebnie. Nie rozumiem tylko...jesli ktos sobie wybral forum i swoj krag kolezanek to dlaczego nie pisze na nim tylko bawi sie w podczytywacza i donosy jak jakis osmarkany malolat. Dosyc juz mam tych historii ;-(



PAWIMI
JA TO JUZ CI PROPONOWALAM JAKIS CZAS TEMU :)
JA JESTEM ZAAAAA :)

A WOGÓLE TO
CZEŚC LACHONY !!!!!!!!!!!!!!
MELDUJE ŻE FILOZOFIJJJA CHYBA ZALICZONA,W KAZDYM RAZIE COS NAPISALAM
16 STYCZNIA ZACZYNAJA NAM SIE JUZ EGZAMINY WIEC ZNOW ZAKUWANIE Z FOLOZOFII,PODSTAW PSYCHOLOGII I PSYCHOLOGII ROZWOJOWEJ...I TO NARAZIE TYLE JAK NA JEDEN DZIEN HAHAHAHAHA

OGOLNIE WCZORAJ MIALAM SIE ODEZWAC Z TRASY,ALE ZAMIECIE SNIEZNE UNIEMOZLIWILY MI KONTAKT Z BAZĄ :)


SZPIEDZY KARAMBA Z KARAINY D(r)ESZCZOWCÓW ............. hahahahhaha
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
aniam - ja niestety nie moge pomoc bo nie rozliczam sie w polsce....

olcia - no w koncu bo myslalam ze juz zgubiliscie sie w drodze do stolicy buahahaha
 
Szkoda że ma te problemy ze skórą , bo mój też miał asymetrie i poszłam z nim na basen po tym basenie tak wystrzelił rozwojowo że w sumie teraz jest do przodu przed innymi dziećmi. Do tej por na basen z nim chodze , a był pierwszy raz jak miał 3 miechy

My dopiero od 1,5 miesiąca chodzimy. Tzn. Radek chodzi z Małym bo ja nie umiem pływać:zawstydzona/y: Żałuje że tak późno zaczeliśmy ale w tym roku już 3 razy sie przeprowadzłam:szok:

dziewczyny jakbyście się rozliczały w podatku to można przekazac 1% naszej forumowej kolezance anich. Jej córcia jest chora i potrzeba kaski na obozy rehabilitacyjne dla małej . Link u mnie w podpisie do strony Juleczki :tak:

Na pewno bedę pamietać.
:tak:
 
reklama
Do góry