reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

plotki wozkowo-kolezenskie i nie tylko....zapraszam sofik, gastone, gieo-ska i inne:)

Wiesz sikora ja cały czas czekam na ciebie w Bydzi
pod koniec grudnia Radek dostaje grafik, co prawda na 3 miechy ale dostaje więc bedziem kombinować co by mógł z Młody zostać 2-3 dni, bo ja koncertu mojej ukochanej kapeli nie odpuszcze, poza tym pod koniec marca jeszcze musze jechać do Łodzi:-D

Młody pożarł całą miskę pomidorówki a my ziemniaki w mundurkach a my z masełkiem i sola mmmmmmmmmmmmmmmmmm

Bejbe kopsnij no przepis - DOKŁADNY jak robisz te pomidorową bo wiem że mój Troll na bank na pomidory uczulenia ni ma:-)
 
reklama
Witam i ja normalnie wymiekam z wami. Wy naprawde jestescie uzaleznione od BB :tak:A ja sie pochwale ze wczoraj pieklam gofry....takie puszyste i z bita smietana ...pycha. A chwale sie bo jakby niektore nie wiedzialy to ja antytalencie do gotowania jestem....hmm
 
sikora to załatwiaj sobie wolne zadzieraj kiece i przylatuj. Przepis poszedł na gg
Ewelina tu czekam kiedy ci pasi , odezwij sie na gg.
zjadłam obiad młodego położyłam na popołudniowa drzemkę i padłam razem z nim, niedawno wstałam i juz jestem.z wami czarownice hihihihi
 
To widze ze u ciebie Maama&Thomas tez wesolo. U mnie tez trojka. Najstarsz corka (w maju skonczy 15 lat) po szkole do miasta z kolezankami szla sredniak syn ( 12 lat w lutym) lezy na kanapie i oglada swietna komedie na hbo a najmlodszy cukiereczek synek 15 miwsiecy spi i cos mu sie drzemka wydluzyla. Znowu pojdzie pozno spac. hm....
Ale przynajmniej moge spokojnie na kompie posiedziec.:-)
 
reklama
dzien doberek , witam sie i ja..wiecie co Anik mnie zszokowala swoim postem, doslownie siadlam jak wryta jak to przeczytalam.....
Moj maz jest specjalista od gofrow!
gosia kochanie nie boj sie nas :-) wracaj! masz juz neta na stale? dostalam priva i czekam na fotki.
Witam nowa mame i prosze o suwaczek i.....ZDJECIA obowiazkowo, bez tego nie da rady, Olka sie opierala i w koncu musiala sie poddac rozkazowi. No i jakies namiary na NK czy cos bo my tu wszystkie sie znamy :-)
 
Do góry