reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

plotki wozkowo-kolezenskie i nie tylko....zapraszam sofik, gastone, gieo-ska i inne:)

reklama
wrrrrrrrrr.... my jeszcze w stolicy,cieawa jestem na ktora do nysy zajade!
podrodze musze jeszcze zachaczyc o sklep i druga sukienke zobaczyc na sylwka hahahah,bo jak znajde cos fajnego to tą oddam buhahahaha

a mi obioadek robcio z pracy juz wiezie wiec nawet dzis przy garach nie stalam
 
jak tak dłużej pójdzie to my sie Kiyą pierwsze spotkamy jak Bydzie w kwietniu nawiedzę:-D
a właśnie byłaś Bejb z Ewelinką na tej kawce czy niet ???

Wiesz sikora ja cały czas czekam na ciebie w Bydzi, a z Ewelinką nie wyszło bo to przed świętami, może w styczniu sie uda.
Młody pożarł całą miskę pomidorówki a my ziemniaki w mundurkach a my z masełkiem i sola mmmmmmmmmmmmmmmmmm
 
Sikora no nie wyszło nam ze spotkaniem ale Kiya w styczniu nie ma bata idziemy razem na tą obiecaną kawę!! A tak poza tym noteckie piwo z Nakła to chyba niedaleko nas jakiś 20 , 30 km od BDG:-p Nawet wiem gdzie to hahahahha
Witam nową mamusię!
Anik jesteśmy z Tobą całym serduchem!
 
reklama
Tylko na niego nie poluj :-D Bo już jedna taka była co go łapała na monitorze he he



pewnie tym bardziej że my same razem na dwóch pisałyśmy he he
Kurde tylko tyle klikacie że nie nadązam czasem więc dlatego ja czasem nie w temacie..
Tynie nadazsz? Ja to nie nadazam.Dziewczyny kto za was obiady gotuje i domowe sprawunki robi?Normalnie uzaleznione jestescie od BB jak alkoholiczki:szok:
Ja z Dolnego Śląska :-)z pod Wrocławia;D no Idą swięta ;D masz juz choinke? ;D
Jam tez z dolnego slaska - Zlotoryje znasz? A we Wrocku studiowalam:-)
Dziękuję dziewczyny za słowa wsparcia, w poniedziałek pożegnam już mojego Tomusia na zawsze. Na jakiś czas znikam z forum. Nie mam sił ani ochoty pisać. Trzymajcie się
Szczere wyrazy wspolczucia kochana..To oczywiste ze nie masz sily na pisanie,trzymnaj sie mocno!

No i teraz jak ja jestem wszystkie was wywialo ,wroce wieczorem i znowniebede w temacie,orzesz ty w morde!
No a ja ide dzieciowi podac obiad:zawstydzona/y:
Noo i oglaszam wszem i wobec ze mam 32 lata i korzystam z laski!!!! kurna mnie pokrecilo,chyba ktos na mnie jakas klatwe rzucil bo mnie tak ta rwa dokucza ze maz sie zlitowal i kupio laske w aptece cobym do kuchni mogla dojsc obiad mu zrobic.
Ciekawe czy zrobilto dla mie czy dla siebie???:laugh2:
 
Do góry