reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

plotki wozkowo-kolezenskie i nie tylko....zapraszam sofik, gastone, gieo-ska i inne:)

witajcie moje patolki kochane juz dyskusja tutaj a ja na dworze dekoracje świąteczną robię , młody smacznie śpi sobie w wózeczku w ogródku.
Tu tez o porządkach kurcze sprzątam, sprzątam i ogarnąć się do końca nie moge
 
reklama
witaj nowa koleżanko prosimy , prosimy my tutaj gadamy o wszystkim wiec zapraszamy jak masz ochotę pogadać z sabatem czarownic :-D
gie-oska jak maluszek ?
 
My we Wrocławiu mamy rodzinkę kuzynostwo męża
Jeszcze choinki nie dopiero w przyszłym tygodniu będę ubierała , co roku była niebiesko -czerwona w tym roku kolorową chcę dla młodego .
Dzisiaj za to walczyłam z dekoracja na zewnątrz domu.
 
wiesz my mamy sztuczna teściowie u siebie u góry w domu maja żywa i pachnącą , bo my w sumie mieszkamy w takim domku gospodarczym a obok nas stoi dom teściów i dziadków. Mam za mały metraż na żywa :-)
Widzę ze masz aż 3 łobuzów sami chłopacy?
 
uuuu szkoda moi rodzice dzisiaj na wakacje lecą do Egiptu więc tez ich w święta nie będzie wie,c święta u teściów spędzamy a moi rodzice mieszkają 10 minut drogi od nas samochodem . Miałam sie ciebie zapytać dlaczego nasze forum wybrałaś?
 
Maama&Thomas bo tu ogolnie jest very happy hahahah
ale co sie dziwic jak tu same patole przesiadują(oczywiscie bez obrażania kogokolwiek)

A widze ze twoje najmlodsze szczescie tez ze stycznia jak moja corcia,i tez w styczniu 2 latka skonczy a dokaldnie 10 stycznia
 
reklama
Maama&Thomas nwłaśnie zjawiła sie najwieksza patologia buuuahahahaha, olka a ty nie w trasie o której na filozofie jedziesz ,?
 
Do góry