reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

plotki wozkowo-kolezenskie i nie tylko....zapraszam sofik, gastone, gieo-ska i inne:)

reklama
Olciu moj jest z 17 stycznia:tak:

hehehehe ja mialam termin na 17 stycznia


Maama&Thomas nwłaśnie zjawiła sie najwieksza patologia buuuahahahaha, olka a ty nie w trasie o której na filozofie jedziesz ,?

noooooooooooo odezwała się ..........
ale jak nie ma waszej BOSKIEJ OLCI to tęknicie za mną,smsy piszecie i wogole hahahahahha

no wyobraz sobie ze nie w trasie hahahah,pan nowak jheszcze w pracy,a jak bede w trasiew to tez do was zagladne i bede wam doope zawracac do upadłego buhahaha
FILOZOFIJJE mam w niedziele a zajecia zaczynam jutro na weekend przeciez


jasna cholera,ja cie prosze kiya zadzown do mnie do tyelefonu znalesc nie moge wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
 
hehehehe ja mialam termin na 17 stycznia




noooooooooooo odezwała się ..........
ale jak nie ma waszej BOSKIEJ OLCI to tęknicie za mną,smsy piszecie i wogole hahahahahha

no wyobraz sobie ze nie w trasie hahahah,pan nowak jheszcze w pracy,a jak bede w trasiew to tez do was zagladne i bede wam doope zawracac do upadłego buhahaha
FILOZOFIJJE mam w niedziele a zajecia zaczynam jutro na weekend przeciez


jasna cholera,ja cie prosze kiya zadzown do mnie do tyelefonu znalesc nie moge wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

ja do ciebie dzwonie, masz?
 
No proszę następna towarzysząca w piciu jak miło , w sumie fajnie masz z taką 3 dzieciaków ja mam w planach jeszcze jedno tylko:-)
olcia proszę, rozumiem ze pod poduszka bo dobra ma wibracje i żeby był pod reką jak nowak zajęty :)
 
No proszę następna towarzysząca w piciu jak miło , w sumie fajnie masz z taką 3 dzieciaków ja mam w planach jeszcze jedno tylko:-)
olcia proszę, rozumiem ze pod poduszka bo dobra ma wibracje i żeby był pod reką jak nowak zajęty :)
buhahahahah noooooooooooo dokładnie
ten sam tekst uslyszalam ostatnio na uczelni od moich mądrych znajomych z roku

boże !!!!!!!!!!! widzisz a nie grzmisz!!!!!!!!!!!!
czy ja zawsze musze trafic na takich psycholi ktorym tylko jedno w glowie????????????????????????????????????????????:rofl2:
 
reklama
Do góry