reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Plotki, ploteczki, pogaduszki...

Witajcie,
Dawno mnie tu nie było ale....właśnie dziś powtórzyłam test(nie wiem po co, bo pierwszy był bardzo pozytywny!)i okazuje sie ze w listopadzie zostane po raz 3 ci mamą ;-)
Mam nadzieje, że tym razem będzie to synek a jak nie to do naszego babińca dołączy Hania :-)
Fajnie sie Was czyta....ech człowiek zarobiony zabiegany i na net jakos czasu nie starcza :-(...
Pozdrawiam wszystkie majowe mamy !

eager, a ja tak skromnie (i bezczelnie ;-)) zadam pytanie - to dziecko jest z Twoim mezem czy z nowym partnerem?
Na ukrytym watku zadalam Ci jakis czas temu mnostwo pytan...
Pozdrawiam!
 
reklama
Eager ogromne gratulacje!!!!!:-D:-):tak: Jak będziesz miała chwilę napisz więcej o sobie i dziewczynkach na wątku zamkniętym. Dawno cię nie było.... Pokaż jakieś zdjęcia w galerii, bo ciekawa jestem jak wyglądają twoje laseczki.
 
reklama
Do góry