reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ploteczki Opolanek i Opolszczanek

Daggy moje gratulacje!:-)
Anik remontowalismy tylko jeden pokoj gladz na scianach malowanie 2 pokoi i tapeta na sufit.
Arco Moja Ania ogolnie czuje sie tak sobie kregoslup jej doskwiera zasuwa w domu sprzata a ja znow w pracy na nocce ale nie jest zle ludziska nie jezdza bo Mikolaj.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Bry :-)

a Wy gdzie sie podziewacie????

Arco :-) ja dostaje newslettera od Misia Endo :-) a zakupy dopiero co tam robiłam i na razie w palnie finansowym na ten rok zakupów uzupełniających nie przewiduje!
 
ano rączka boli po pobieraniu krwi :-( i dorobiła sie mała bida krwiaka giganta na przegubie :-( ... oby chociaz wyniki były dobre :tak:
 
heloo
A my dziś miałysmy wilekie malowanie....rysunki schną.....Ola cała w farbie - ale za to jaka szczęśliwa!!
Widziałyście co tam za oknem? Szok....jak mam teraz syna na aikido zawiesć.....
 
reklama
Do góry