reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ploteczki Opolanek i Opolszczanek

Dziwne :confused: Pamiętam z praktyk, że tak się robiło. hmm... Posłucham się Was i kupię pojemnik jałowy, co by mieć pewność tej czystości. Dzięki, dziewczynki! :wink:
 
reklama
Tin ;-) złapane siuśków do pojemnika to wyższa szkoła jazdy... trzeba czekać i umieć złapać :-D
w szpitalach to zrozumiałe, że położne, które mają pobrać mocz od kilku maluchów przyklejają te woreczki...
ale jak mama ma ino jednego delikwenta to lepiej łapać w pojemniczek ;-)

zasiedziałam się na allegro...czas z synkiem na trening iść ;-)

na Bolko marsz :tak:
 
Melduję, że siuśki przebadane - nawet dobry wynik jest :-D czyli kubeczek, kubeczek i jeszcze raz kubeczek.
Poza tym u nas dzisiaj była kupa szczęścia - i to dosłownie, bo w końcu zrobiona samodzielnie. A potem cwaniak chciał cyca i nie mógł się zdecydować czy jeść czy się w głos chichrać - oczywiście z tym cycem w buzi
laugh.gif
 
Villa ;-)

GRATULACJE :-)

z okazji tej kupy, tych sików i tego chichrania ;-):-D

ja skończyłam orkę na allegro - jak macie chęć do zapraszam - link w sygnaturce ;-) dziś same dzieciowe szmatki szły pod młotek ;-)
 
eeee... u mnie drogo nie jest ;-)
kurka...nie mogę znaleźć baterii żeby sprawdzić czy pianinko w stoliku edukacyjnym działa :angry::wściekła/y::no:
 
No tak, ale wiadomo - grosz do grosza....
A i tak nie ma chyba tygodnia, żeby listonoszka albo kurier do mnie nie zawitał - chyba się powoli uzależniam od zakupów internetowych (ale co zrobić, jak taniej niz w sklepie). U Ciebie przynajmniej koszty przesyłki mi odpadają ;-)
 
Villa ;-) ja wyprawkę dla Moni z allegro miałam ;-) szwagierce kupowałam na allegro nawet łóżeczko :-D
i bardzo wtedy chwaliłam sobie opcję "kurier" bo na 4. piętrze bez windy mieszkałam :-D
teraz zamawiałam chemię na allegro - ciężka paka i kurier mnie namierzył w robocie :baffled: tachałam do domu na zmianę raz płyn do prania a raz płyn do płukania ;-) a jako przerywnik mydło w płynie :-D :-D
 
dzień dobry baby ;-)

bardzo dobry ;-) znalazłam bateryjki, sprawdziłam stolik edukacyjny i go wstawiłam ;-) po 2 godzinach już się sprzedał ;-)

odgracam chatę - właśnie zbieram klocki Wadera do sprzedania - chce która?

dobra...teraz poważna sprawa ;-) drogie internautki - wypełnijcie ankietkę i weźcie udział w konkursie ;-) ja już wypełniłam i zgłoszenie na konkurs wysłałam ;-)
Konkurs- ankieta. Wypełnij i wygraj - BabyBoom
 
reklama
Do góry