reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć i imiona naszych przyszłych pociech ;)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
U nas póki co jak będzie dziewczynka to: Izabela, Karolina albo Weronika
a jak chłopczyk to: Szymon, Sebastian albo Mateusz,
ciężko mi się zdecydować, na pewno dzidziuś będzie miał tylko jedno imię, bo już przy pierwszym dziecku mężuś tak zadecydował wiec konsekwentnie teraz też tak będzie.
 
ja też mówiłam ON... ale potem się okazała ONA, zobaczymy, co inny lekarz powie we wt...
 
ja poszłam specjalnie na usg 3d żeby zobaczyć czy wszystko okey, żeby mój K mógł zobaczyć no i poznać płeć. Według naszej trójki nie ma żadnym wątpliwości, że to mężczyzna, ale byłam w poniedziałek u mojego ginekologa a on na tym swoim małym monitorku 15x15cm mówi, że wydaje mu się, że widziałam dziewczynkę ale sądów nie będzie stawiał na następnej wizycie zobaczymy:baffled::baffled::baffled: no zwalił mnie z nóg:confused::nerd::szok: mój K był taki szczęśliwy na chłopca, że jak mu przekazałam wieści to aż zaniemówił... ale dowód jest dosyć znaczący i wątpię, żeby mogło dojść do pomyłki...
 
Dziewczyny, do którego tygodnia warto się wybrać na 3D? Ja idę na zwykłe USG za tydzień, i od jego wyników uzależniam decyzję, czy idziemy na 3D, czy nie:) Tylko nie wiem, czy nie będzie za późno, bo podobno tylko do któregoś tam tygodnia najlepiej Niunię widać..
 
charlotteB
user-online.png
2o - 23 tydzien to optymalny czas na badania polokowe... :tak:
 
Idę za niecały tydzień na połówkowe 2D, więc się mieszczę w tym przedziale, ale zastanawiałam się, czy np. 3D w 25 tc to nie za późno... trzeba jeszcze kasę uskładać, niestety;/
 
reklama
Ja w poprzedniej ciąży każde usg po 17 tygodniu miałam w 3d i powiem wam, że w sumie najładniejsze zdjęcia i filmik mam dopiero z tej ciąży z 13 tygodnia, najlepiej widać dzidziusia, ale wydaje mi się że wszystko zależy od umiejętności lekarza no i oczywiście od samego dzidziusia, bo jak bardzo się wierci i rozrabia to nie ma szans żeby zdjęcia wyszły ładnie i wyraźnie. Aha te zdjęcia, które wstawiłam to stop klatki z filmu dlatego są wyraźne, zdjęcia te drukowane nie są niestety takie ładne chociaż też nie najgorsze.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry