reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć i imiona naszych przyszłych pociech ;)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Mi też tak to wygląda :)Lekarka w sumie powiedział, że dzidziuś wygląda jej na chłopczyka ale pewności nie ma więc nie powie tak czy tak, woli poczekać do kolejnego usg. Przeczucia żadnego nie mam, czy to dziewczynka czy chłopczyk, smakami się nie sugeruje, bo w każdej ciąży mam na co innego ochotę i do czego innego wstręt, z kształtu brzucha też nie wróżę bo nie wieżę, w poprzedniej ciąży podobno brzuch sugerował na chłopca a jest dziewczynka, a co do snów to raz śni mi się, że rodzę córeczkę, raz że synka.
 
reklama
jejj majusia jakie cudne zdjęcia, fajne są jednak te 3d , może namówię mężulka żeby się na takie wybrać bo to jednak fajna pamiątka
 
Hej dziewczyny.

Powiem Wam, ze ostatnio zastanawialam sie jak to jest z tymi przeczuciami, odczuciami... Mnie od samego poczatku wydawalo sie ze bedzie chlopak, nie wiem dlaczego, jakos tak... W pracy wiekszosc obstawiala dziewczyne, tylko jedna cyganka wczoraj powiedziala, ze sie bardzo zdziwi jak okarze sie dziewucha... powiedziala ze jej zdaniem chlopak i juz.
Dzis juz jestem po scanie, pani az sie smiala mowiac ze nie ma prawa mowic ze na jest pewna na 1000% lecz nie ma mozliwosci inaczej bo miminek za kazdym razem prezentowal co ma miedzy nogamy, i nie dalo sie ukryc ze to jenak CHLOPAK!!!
Czyli cos z tymi przeczuciami jest...
 
Hej dziewczyny.

Powiem Wam, ze ostatnio zastanawialam sie jak to jest z tymi przeczuciami, odczuciami... Mnie od samego poczatku wydawalo sie ze bedzie chlopak, nie wiem dlaczego, jakos tak... W pracy wiekszosc obstawiala dziewczyne, tylko jedna cyganka wczoraj powiedziala, ze sie bardzo zdziwi jak okarze sie dziewucha... powiedziala ze jej zdaniem chlopak i juz.
Dzis juz jestem po scanie, pani az sie smiala mowiac ze nie ma prawa mowic ze na jest pewna na 1000% lecz nie ma mozliwosci inaczej bo miminek za kazdym razem prezentowal co ma miedzy nogamy, i nie dalo sie ukryc ze to jenak CHLOPAK!!!
Czyli cos z tymi przeczuciami jest...

oby to była prawda :)
 
U nas miała być Patrycja, ale będzie Patryk :-D
Mężuś miał tygodniowy napad na Piotra, ale na szcęście mu przeszło i został własnie Patryk Kazimierz . Dobrze że nie dyskutowałam odnośnie Piotrusia ( mi to imie się nie podoba) bo mu samo przeszło :laugh2:
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry