reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć i imiona naszych przyszłych pociech ;)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Wiem, że będzie chłopiec więc skończyła się zabawa i zgadzanie się na jakiegoś Maksymiliana :confused2: Czas poinformować męża, że Ivo lub Iwo a jak nie to wracamy do pierwszego pomysłu : Robert. ostatecznie może być Olivier. Maks damy psu :happy:
 
reklama
ja też bym wybrała Maksymilian - Ivo i Olivier źle mi się kojarzą - ale każdy do każdego imienia może się przyczepić :tak:
 
ehh a my mamy problem z wyborem imienia... dla chłopca miał być Antoś ale że cipuszka jest to imię źeńskie,a my dziurę mamy oooooo
 
reklama
A mnie trochę denerwuje jak ludzie dają psom imiona ludzi. Potem naprawdę ładne imiona są kojarzone ze zwierzętami. Ja miałam mojego synka nazwać Maksiu, ale bliska koleżanka mnie uprzedziła, więc musiałam zmienić;-)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry