reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć i imiona naszych przyszłych pociech ;)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
tygryskowa ja właśnie tego najbardziej się obawiam. Maksymilian mogłoby być, Maksi czy Maks też, ale wiem że od Maksia nie da się uciec. Jedna znajoma nawet wczoraj mówiła mi, że ojciec jej koleżanki, jak dowiedział się, że wnuk będzie Maks to spytał czy bardziej ludzkich, a mniej psich imion nie ma. My już wczoraj zaczęliśmy awantury :eek: Jest tyle imion męskich, wiem że wszystkie brzydkie, ale jedne mniej od innych. Mój mąż steirwdził, że już się przyzwyczaił do tego pomysłu. Ja powiedziałam, że nie przyzwyczaję się nigdy więc odpada
 
reklama
;) z nostalgią wspominam okres wybierania imienia dla mojego maluszka. Ta ekscytacja i gorączkowe przeglądanie księgi imion. Oczywiście nie obeszło się bez dyskusji i sporów z partnerem, także droga channah, wiem przez co przechodzisz , wspieram zatem! nie dawaj się. Ja gdyby nie mój upór miałabym Hubercika, a tak mam cudownego Janka i niestety… byłego męża ;) oczywiście to nie powód rozstania ale teraz wiem, że zawsze warto walczyć o swoje.
 
U nas na szczęście obyło się bez jakiś wielkich kłótni czy dyskusji. Ja wybrałam Adrianna, B. Aleksander i gotowe ;-).
Dalej jednak pozostaje kwestia czy jedno czy dwa imiona. Pozostaję uparta i nie ustąpię. Będzie jedno i już.! ;-)
 
Jak powiedziałam D. że nasza córka będzie miała drugie imię to dokładnie zrobił taką minę ----> :szok:

Tak więc będzie Iga i Helena po mojej kochanej babci Ś.P.
i zdradzę wam że trafiło mi się fajne nazwisko po mężu - Jarocka :-) więc będzie ładnie
trochę się śmieję bo mój były ma Bem... jeszcze tylko kochanka sobie wezmę z Jeżowski i bedzie super :-D:-D:-D
 
Jak powiedziałam D. że nasza córka będzie miała drugie imię to dokładnie zrobił taką minę ---->
shocked.gif


Tak więc będzie Iga i Helena po mojej kochanej babci Ś.P.
i zdradzę wam że trafiło mi się fajne nazwisko po mężu - Jarocka
biggrin.gif
więc będzie ładnie
trochę się śmieję bo mój były ma Bem... jeszcze tylko kochanka sobie wezmę z Jeżowski i bedzie super
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif

Nadalka ale mnie rozbawiłaś
rofl.gif
 
Witam! Też jestem lipcówką 2012, termin mam na 30 lipca. Gratuluje wam wszystkim córeczek i syneczków, sama mam dwójkę dzieciaczków w domu i wiem jaka to radość. Ja jeszcze nie wiem kto tam mieszka u mnie pod serduchem bo na usg byłam w 13 tygodniu i lekarka nie chciała nic sugerować. Kolejne usg koło 22 24 tygodnia więc jeszcze muszę trochę poczekać i chociaż jest mi naprawdę wszystko jedno bo pragnę jedynie, żeby dzidziuś był zdrowy, to ciekawość mnie zżera czy to chłopiec czy dziewczynka, a wy jak myślicie?

es1.jpges2.jpges3.jpg
 
Antonina właśnie jest już w rodzinie.... dlatego odpada
 
Ostatnia edycja:
witam się majusia :) piękne zdjęcia,:) a na tym drugim 3D nie są przypadkiem jajeczka ? :)
 
reklama
Antonina to był mój typ na dziewczynkę, chciałam mieć Adriannę i Antoninę:tak: Ale będzie chłopiec, wstęnie niby Antoś albo Maksymilian, dla mnie bardziej Maksymilian niż Antoś, ale może w ogóle inaczej. Musze zobaczyć buźkę mojego chłopczyka. Jak zobaczyłam Adusię na usg 3d to wiedziałąm, ze to imię do niej pasuje :tak:
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry