reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Płeć i imiona naszych przyszłych pociech ;)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Ja czuję, że to będzie chłopak. Nie na podstawie wyglądu, mdłości czy zachcianek tylko jakoś takie mam przeczucie:) Mąż wolałby chyba dziewczynkę:) Pewnie już niedługo wszystko się okaże:)
 
reklama
Ja mam takie przeczucie że to będzie dziewczynka, a mój M. to już jest na 100% pewny tylko nie wiem skąd :-D.
Ja za to miałam niedawno sen, że nosze w brzuchu chłopczyka tylko jedno się nie zgadzało bo byłam w tym śnie w ciąży równocześnie z moja kumpelą, która ciąży jeszcze nawet nie planuje. Może to więc nie TA ciąża była ;-). Powiedziałam to mojemu M. :-D:-D. Szkoda, że nie widziałyście jego miny :confused::baffled:
 
Mi się śniło że urodziłam drugą córkę, ledwo zdąrzyłam do szpitala- tak szybko:-D wiec pewnie będzie odwrotnie...
 
ja czuję że będzie córa, ale sny mówią mi że chłopak .. więc już nie wiem . w czwartek mam wizytę więc może siędowiem :)
 
mi jeszcze samo dziecko się nie śniło, mi raczej się śnią rozmowy ze znajomymi o ciąży albo wizyty u lekarza. ale pewnie w ok 7, 8 miesiącu zacznie się śnić dzieciątko i poród:)
 
mi sie tylko raz śniło, że byłam na USG i mi powiedzieli, że dziecko jest za małe. A tak to żadnych snów o dziecku czy ciąży :(
 
reklama
Mój mąż (krótkofalowiec) oznajmił mi dzisiaj imiona dla naszego dziecka Qeremik - dla chlopca i Qeselka - dla dziewczynki :szok: Zwariuje z tym moim chłopem :rofl::yes::errr::rofl:
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry