reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć i imiona naszych przyszłych pociech ;)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Mojemu Michowi podoba się imię Delfina, a mnie zawsze podobało się imię Ernest...ale u nas żadnego z tych imion nie będzie...póki co nie myślimy jak Kropek będzie miało na imię, modle się żeby było zdrowe i żeby było...jak to koleżanka ze szpitala powtarza..byle do Euro ;-)
 
reklama
Doe, ja się śmieje że pewnie w najważniejszy dzień Euro , jakiś ważny mecz, mój chłopak spędzi na porodówce :-p hihi... ciekawe , może w Gdańsku będzie wtedy jakiś meczyk :-pto od szpitala jakieś....10 min drogi autem :-D
 
U nas jeśli będzie dziewczynka to Maja Wiktoria,a jeśli chłopiec to Grzegorz,ale najważniejsze żeby zdrowe było:) W głębi serca chcę dziewczynkę,tak mi się strasznie podobało do niej mówić Majka,Majeczka....albo Majka czy Maja,jakby zaszła taka potrzeba:)
 
Witam się i ja,

jak na razie wg kalendarza chińskiego wychodzi mi dziewczynka-Maja Wiktoria,ale wróżka kiedyś mi przepowiedziała,że moim pierwszym dzieckiem będzie chłopiec,jeszcze troszkę i wszystko się wyda:)))najważniejsze żeby było zdrowe i silne!!!
3.01. idę na USG genetyczne,może wtedy będzie coś wiadomo....
 
Babelek2012
też właśnie licze, że 27 Grudnia tak jak i Ty na genetycznym dowiem się kto to będzie :) Choć osobiście czuje, że to chłopiec... :) Ponoć jeżeli nie ma większych objawów ciąży i szybko rośnie brzuszek to tak jest, a u mnie tak to właśnie wygląda. :) Choć jedyne na czym tak naprawde mi zależy, to żeby było zdrowe...
 
no i mamy hasło mam lipcowych - byle do Euro ;-) , pozwoliłam sobię to już zapożyczyć w podpisie :tak:
 
majuffka w którym tyg.ciąży jesteś? czy teraz w 10 tyg.?mnie też wypadało to USG na 27.12.,to będzie u mnie 12 tydz.,ale przełożyłam to na 3.01.,ponieważ mąż chciał iść razem ze mną,a wtedy będzie miał możliwość mieć wolne.
 
Ja mam Kochana równo tydzień starszą ciąże... :) tzn, ja sama sobie ustalałam, lekarz powiedział, żebym poszla tak jak mi wygodnie, ale po 11 TC, a że po świętach akurat wtorek mam godzinowo ok i następnego dnia wizyte u niego, bo przyjmuje tylko w środy, to najbardziej mi to pasowało :)
Ciekawe tylko, czy sie dowiemy... Ja nie mogę się doczekać. :)
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry