reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć i imiona naszych przyszłych pociech ;)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
dajana , jakoś ja to bym chciała pierwszego chłopca , a drugą dziewczynkę! zawszę marzyłam o starszym bracie :tak::tak::tak: i starszy brat by potem młodszą siostrę pilnował przed złymi chłopcami na imprezkach :-D
 
reklama
oooo mońcia :D ja miałam takiego starszego brata ciotecznego, ale jak rodzony :)) niby czasem wybronił, ale tak to same brzydkie rzeczy robiłam, bo mnie namawiał :-D:-D
 
Ja też zawsze chciałam mieć starszego brata;-) Teraz mam przeczucia na dziewczynkę, ale chciałbym 2 chłopca;-)
 
mońcia masz rację też tak sobie zawsze to wyobrażałam:-) chciałam mieć brata ale mam siostrę chociaż nie żałuję bo świetny mam z nią kontakt, myślę że każda opcja jest dobra na swój sposób:-)
 
a ja mam 2 braci starszych i starszą siostrę.. hmm mówią na mnie egoistka, dlatego że najmłodsza ;):) jeżeli bedę miała córeczkę czego bardzo pragnę i trafi się tak że jak bedzie malutka i będzie wyglądała tak jak ja kiedy byłam malutka to będzie loczkowana blondyneczka ;);)
 
ann-87 , też miałam taką sytuacje ,tzn moja mama miała męża a on miał młodszego brata ,który był ode mnie 7 lat starszy , i całe dzieciństwo wychowywaliśmy się razem jak brat i siostra , i super to było :-D
 
U nas też będzie czuje ciężki orzech do zgryzienia bo w ogóle zgrać się nie możemy mi dla chłopca podoba się oskar igor albo szymon a dla dziewczynki lena lub wiktoria. Ale z moim mężem jest gorzej boo na wszystko kręci nosem
 
a my ostatnio dogadaliśmy się co do imienia dla dziewczynki , bo chłopiec już jest raczej pewniak ;p , ale dziewczynka będzie Wiktoria .... no ale sądze że jeszcze nam się kilka razy pozmienia ;-)
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry