reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plec dziecka

Ja poznałam w 16.
W 15 juz spoko powinnaś jak dobry lekarz i aparat.
Oczywiście jak sie dobrze pokaże
W 11 tyg to jest niemożliwe.
Mi lekarz na prenatalnym w 12 powiedział ze to by byla zgadywanka bo w 12 dopiero sie tam wszystko wyksztalca.
Może pod koniec 12 cos by zobaczył ale bez przesady ze w 11 on mówił ze syn.
Poczytaj nawet na necie ze to za szybko.;)
 
reklama
Wyrostek plciowy kształtuje sie do 18tc. W 11tc jest widoczny ale nigdy nie wiadomo czy skieruje sie w górę (na chlopca) czy rownolegle do kregoslupa (na corke). W 15tc mozna jeszcze sie pomylic ale podobno chlopca mozna rozpoznac szybciej.
 
W trzech ciazach Płeć poznałam bez pomyłki w 15tc. W obecnej juz w 12 sama zobaczyłam co potwierdzono w 15tc. Wszystko zależy od dziecka, sprzętu i doświadczenia,
 
Nasze było uparte do 24 tygodnia :) za nic się nie chciało pokazać :) ale na święta BN zrobił nam najpiękniejszy prezent i chłopak na 100% :)
 
reklama
Mój na pierwszym badaniu też siusiora pokazał :) nawet z późniejszego usg mam zdjęcie siusiora :D lekarza nękałam, czy aby na pewno itd. no to mu strzelił fotkę :)
 
Do góry