reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć dziecka- naszcze przypuszczenia i potwierdzenia :) AKTUALIZACJA STR1

Tunia 100% to każda będzie miała dopiero po porodzie :-D
Ja już się nie mogę doczekać kolejnego USG - zobaczymy czy mojej Lucynce nie urosło przyrodzenie :-D
 
reklama
Tunia napewno Lenka to Lenka i ptaszka nie ma :) myśl pozytywnie a nie czarne chmury masz nad sobą :) nam lekarz dał 80% że Roksanka nie ma ptaszka ale potwierdzimy jeszcze to przed świętami bo bedziemy szli na usg i wszystko sie może jeszcze zdarzyć :) moja koleżanka do 36tc żyła tym że będzie dziewczynka a co się okazało na ostatnim usg że będzie chłopak a na jutro ma termin więc same widzicie różnie to czasami bywa.
 
Ostatnia edycja:
Witajcie!
Nie udzielam się na forum, ale cały czas jestem z Wami i ciesze się Waszym szczęściem:) Na USG byłam wczoraj, maluszek nie za bardzo chciał pokazać co ma miedzy nóżkami, ale w końcu coś tam pokazał:) Jak to powiedziała moja Pani Doktor" no ma to taki układ hamburgera i wygląda na dziewczynkę ale nic na pewno" .hihihih . Mam dwóch chłopców w domu więc byłoby fantastycznie mieć kiteczki w domu jednak najważniejsze , że maluszek jest zdrowy!
 
Ancia to trzymam kciuki żeby była to dziewuszka a zarazem rodzynek pośród braci :) a kiedy kolejne usg zeby potwierdzic płecz czy cos? Najważniejsze że małe zdrowe i w pełni zdrowo się rozwija :)
 
Ancia podpisuje się w 100% pod wypowiedzią lastpetuni ;-)

a za jutrzejsze badanie Ani trzymam kciuki, co by maluszek równie chetny do współpracy był co mój :-D
 
Ancia trzymam kciuki zeby to byla dziewczynka:-)
lastpetunia no chciala bym zeby ta moja Lenka nie miala ptaszka i miala bym wymarzona coreczke my przed swietami tez juz pewnie bedziemy wiedziec oczywiscie jak sie tylko ladnie ulozy:-D
 
Kolejne USG pewnie dopiero po Nowym Roku tak jak wynika z kalendarza badań. Ta moja GIN w ogóle nie jest skora do badania USG, raczej robi te konieczne. Póki co nadal kupuję wyprawkę neutralną chociaż wczoraj nie wytrzymałam i kupiłam smoczek- różowy, hihihi
Ale jak tak patrzyłam na ten monitor a wcześniej się napatrzyłam na ten "mój" nabiał to to co widziałam wczoraj na monitorze między nóżkami mojego maleństwa w żaden sposób nie wyglądało na nabiał. Przy chłopcach moich na USG zupełnie był inny widok, ale co ja tam mogę na ten temat wiedzieć. Cóż- poczekamy :D
 
reklama
Do góry