reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć dziecka- naszcze przypuszczenia i potwierdzenia :) AKTUALIZACJA STR1

Ancia 77

Gratuluje na różowo

Zobacz załącznik 408455

mysle ze jak Doktoreczka widziała hamburgera to juz kiteczki zaklepane
a chłopcy beda Dame na rekach nosic.......
a w jakim wieku masz synków?

Ania Zz
powodzenia jutro oby małe sie ładnie pokazało mamusi:)

Tunia
myśle ze bedzie Lenka/Liwka
................
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ancia gratulacje

Tunia na pewno się pokaże :tak: , zjedz snikersa przed badaniem to doktorka będzie miała co oglądać :-D
 
Moi chłopcy już odchowani( po części) :) 12 i 6 lat. Młodszemu to wszystko jedno czy będzie braciszek czy siostrzyczka, gorzej ze starszym. Mówi, że kolejnego diabła w postaci brata w domu nie przeżyje- jakby sam był Aniołkiem, hihihihihih
 
MaMicurina graaaaaaatulacje z okazji siusiaka :-) chłopaki są kochane takie cycolki do 2,5 roku życia przynajmniej Mój:-D a ja mam piękny prezent na urodziny i wigilię a jednak marzenia się SPEŁNIAJĄ:-)
 
reklama
no Kochane :p wlasnie wrocilam od gin z wiesciami na ktore tak bardzo liczylam :D maluszek pieknie wspolpracowal hihihi ladnie do badania rozszezyl nozki i bylo doskonale widac co ma hihihi i pokazala sie dziweczynka na 98% , wiec Angel. poprosze o dopisanie ze potwierdzona dziewczynka :D ale jestesmy zadowoleni teraz co najmniej ms bede to przezywac hihihi Pozdrawiam!!!
 
Do góry