reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć dziecka- naszcze przypuszczenia i potwierdzenia :) AKTUALIZACJA STR1

reklama
ja też gratuluję, fajny mamy teraz okres prawie każda, która idzie na usg poznaje płeć dzidziusia :happy: ja mam za tydzień w środę i też mam nadzieję, że już mi lekarz potwierdzi na 100%, bo stoimy dalej 80% na chłopaka ale mam naprawdę mocne przeczucie, że to się już nie zmieni
 
reklama
wymarzona wyczekana pokazala co ma miedzy nuzkami :) i co ma buleczkeeeee moja kochana corecza :)

Bozienka wielkie gratulacje - przepraszam, ze tak pozno, ale mialam maly zastoj na forum :)




Mnie najbardziej irytuje to parcie na parkę. I to nie samych rodziców, a otoczenia. Dużo moich znajomych stara się czy właśnie czeka na drugie dziecko i ciągle wysłu****ą komentarzy na temat parki. Ja pitolę, parkę to trzeba mieć, jak się chomiki hoduje, żeby się rozmnażać dalej mogły:angry:.

:) :) :) alez mi sie Twoje CHOMIKI spodobaly :)
no i fakt ciezko sie nie zgodzic, bo tez kazdy mi zyczy zeby byl chlopczyk, bo dziewczynke juz mam - nigdy nie pytajac czego ja bym chciala :) chyba taki standard, ze sie ludziom wydaje, ze parka najlepsza ;)

Wróciliśmy ;)
Mamy ... CÓRUNIĘ :))

GRATULACJE :)


A my mamy chłopczyka na dziś :biggrin2:.
Sisior jak byk...że niby ;-)....a ja, wyrodna matka prawie się popłakałam...tak strasznie chciałam i czułam dziewczynkę...
Ale już minęło. Zdrowo rośnie, ojciec zadowolony;-) to git.

Serdeczne gratulacje :)
Bedzie SUPER chlopczyka, a na dziewczynke jeszcze przyjdzie czas :) :) :)

na dzisiejsyzm usg pokazala sie "dziewczynka" 90% ;] potwierdzenie bedzie na usg 4 listopada tym genetycznym na lepszym sprzecie

serdeczne gratulacje :)
coraz wiecej dziewczynek :)


ja po wizycie,opis w odpowiednim wątku i potwierdzenie,że synek na 100 % :-D:-D:-D:-D

serdeczne gratulacje :)
no i chlopczyk przybyl do grona marcowego :)


no a my czekamy... USG wyczekane bo od 18 wrzesnia (mialam ostatni raz) dopiero za tydzien :)
no i czekam i czekam i czekam - bo juz bym chciala wiedziec :) :) :)

sciskam wszystkie mamusie i trzymam kciuki za te co tak jak ja czekaja i juz sie doczekac nie moga - jeszcze troche cierpliwosci :)
 
Do góry