reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płaczliwe niemowlę

CzaryMary123

Początkująca w BB
Dołączył(a)
25 Styczeń 2018
Postów
26
Hej
Pomocy!!! Moja prawie 5 miesięczna córka praktycznie cały czas płacze. Nie wiem juz co mam robić, czy ktoś też miał taki przypadek. Moje dziecko leżąc i bawiąc się wytrzymują maksymalnie 10minut. Pozniej jest marudzenia, kiedy biore ja na rece uspokaja sie na krotka chwile. Nie placze tylko wtedy kiedy jest przy piersi albo spi. W wozku nie chce jeździć bo od razu płacze. Jej dzien praktycznie wyglada tak ze placze albo spi. Zrobilismy juz badanie moczku, usg brzucha. Obejrzało ja kilku pediatrow i zaden nam nie pomogl. Nie mamy z mezem juz siły. Nie dlugo bedzie miala 5 miesiecy, czy to jest normalne ze dziecko tak placze bez powodu? Czy ktos tak mial?
 
reklama
Moja tez duzo plakala. A wieczory były koszmarem noszenie do 2-3 w nocy. Caly czas przy cycku. Jakos po 4 mscu nauczylismy ja w koncu na smoczek i to bardzo pomogło. Wczesniej za cholerę nie chciala smoczka. Moze to pomoze? Dodam ze moja nie chciala nawet myslec o bujaczkach matach itp.5min i juz placz.
 
Niestety smoczkiem pluje :( boje sie ze przez to ze ciagle placze, nie bedzie sie dobrze rozwijać. Powinna sie juz obracac z pleców na brzuszek, a jeszcze tego nie robi :( nawet ostatnio pediatra zwrócił na to uwagę
 
No to na rehabilitacje. Moja corka tez korzystala bo miala opóźnienie ruchowe. Pomogly 3 spotkania. A co do smoczka moja tez plula. Wkladalismy tyle razy az po 4 mscu zalapala i smoczek duzo pomógł. Mala moze potrzebować bliskosci taki typ. Moja np dlugo nie lubila obcych. Nikt nie mogl jej wziac na rece.
 
Jak zaczela brac smoczka to ja mialam latwiej. A po 6 mscu juz bylo super. I ogolnie jest nieufna do obcych ale za to grzeczna. Ja na rehabilitacje poszłam w 13 mscu bo kazdy mi mowil ze przesadzam nawet pediatra. Ale na szczescie pomogla na rozwoj ruchowy. Dzieci potrzebuja tez odpowiedniwgo rytmu dnia. O stalych porach pewne działania. O stalej porze spac itp.
 
Okolo 3 miesiąca bylismy z malutka u fizjoterapeuty bo myslelismy ze jest placzliwa bo ma napięcie miesniowe. Wszystko zostalo wykluczone. Chcemy isc do neurologa prywatnie bo zaden pediatra nawet nie widzi podstaw zeby dac nam skierowanie
 
Moze przestan szukac. Po prostu taki typ dziecka. Moze sie bac itp. Ucz na smoczka to pomoze. Zobaczysz.
 
reklama
Do góry