reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

pilskie tegoroczne obecne i przyszłe mamusie:))

Kasiulek podpisuje się pod Rox:tak::tak::tak:

Cass o matko ale się narobiło:szok::szok::szok: ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło:tak::tak::tak: i dobrze że zauważasz pozytywne strony tej przymusowej zmiany!!!
Powiadasz że od poniedziałku w moje rejony zawitasz:-p:-D:-D:-D

Mamstud witaj dawno Cię nie było;-) Widzę plany na kolejnego maluszka:cool2::cool2: i gratki nie palenia. Ja niestety wróciłam to tego wstętnego nałogu po 3 latach przerwy:zawstydzona/y: ale jeszcze trochę ;-);-)

Monika ojjj tule mocno nie ma nic gorszego jak chore dzieci:-:)-( ale nic nie mogłaś zrobić bo jak niby miałaś Witka od izolować od małej???? oby teraz już było tylko lepiej!!!!
 
reklama
kasiulek to co maz kupil, to nic innego jak sol fizjologiczna, ale faktycznie lepsza jest woda morska albo euphorbium, ja z kolei masc majerankowa odradzam, moze uczulac.
 
Dziekuje Dziewczynki :) jest lepiej :) dzisiaj robiłam Niuni morfologię. Badania krwi są dobre czekam tylko jeszcze na wynik badania moczu mam nadzieje że bedzie dobry :) jutro się dowiem :)
 
laseczki drogie me
wpdam by was zaprosić :-)
 

Załączniki

  • plakatlogowww.jpg
    plakatlogowww.jpg
    604,2 KB · Wyświetleń: 57
Rox, kurcze, nie mogło być później :-( mój do 14 pracuje...

Dziewczyny, jakoś doszłam do siebie, jeszcze jutro mam usg nerek. Angina zażegnana ale dół okropny bo wożę Majkę od poniedziałku do żłobka i jest tragedia. Płacze, nic tam nie je, ja nie wiem co to będzie... :-(
 
Witam. U nas jest lepiej. Witek poszedł do przedszkola, a Maja wychodzi z choroby. Obyło się bez szpitala. Uffff.
Ja wczoraj pomyłam prawie wszystkie okna. Zostało mi tylko w salonie, ale tak pogoda się popsuła, że sobie odpuszczam. Poczekam aż się zrobi cieplej.

Cass, daj Mai jeszcze trochę czasu. Musi się mała przyzwyczaić do nowej sytuacji. Będzie dobrze.
 
Roxoooo nurkujesz tez? ;] ja kiedys nurkowalam ::-D

cass to nieciekawie, ze majka placze:-( moze potzrebuje wiecej czasu by strawic ta sytuacje.
 
Kliwia - ja tam tylko sprzątam ;-)

Cass - Daj Majeczce czasu trochę na przyzwyczajenie się ! a co do godziny - ustalała ją kancelaria Prezydenta ... ja byłam za godziną 15 ...
 
Rox ja nie obiecuję ale moze uda mi sie M namówić to przyjedziemy.

Cass dziwisz się malutkiej??? wiem ze jest Ci ciężko ale co zrobisz z czasem bedzie łatwiej!!!

Monika bdb wieści !!!! ja okienka na przyszły tydzień zostawiam zresztą jak reszte porządków:)))

Kasiulek a dlaczego robiliście badania bo chyba nie doczytałam
 
reklama
czarna79 musiałam zrobić morfologię gdyż takie zalecenie było przy wypisie ze szpitala mała miała jakąś infekcje i nierozwinięte zapalenie płuc i przy wypisie wyniki nie były super dobre. Teraz okazało się że mała ma hematokryt podwyższony 44% ale niby mam się nie przejmować tylko starać się częściej dawać jej pić :)
 
Do góry