reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

pilskie tegoroczne obecne i przyszłe mamusie:))

Atram, mocno trzymam kciuki za Twojego synka. Będę w Warszawie, ale od 11 do 19 czerwca, szkoda, bo bym Cię jakoś wspomogła, przenocowała, cokolwiek, zawiozła Was do szpitala na badania, razem raźniej.... Tyle mogę Ci powiedzieć, że naprawdę dobrze, że Wasza lekarka nabrała podejrzeń już teraz gdy Pawełek jest mały, bo im szybciej problem zostanie rozwiązany tym mniejsze szkody dla organizmu, ale doskonale rozumiem, że to jest wielki stres dla Ciebie.... ale na pewno będzie dobrze zobaczysz!!!!

Moniko, zostajemy tu gdzie jesteśmy. Na temat rozmów wolę nie pisać bo mi wtedy ciśnienie skacze ;) W każdym razie - jesteśmy.
 
reklama
Niestety nie mam dobrych wieści.Czeka nas ciężka przeprawa.22 czerwca jedziemy do Warszawy na badanie renosyntygrafii-chyba dobrze odczytałam i wtedy w procentach zostanie ustalone na ile która nerka pracuje,a potem znowu Poznań i prawdopodobnie operacja.Jestem załamana.W tym wszystkim ważne jest to,że nie potrzebujemy brać żadnych leków bo na szczęście nie ma zakażenia bakteryjnego.
Kurde to sie po robiło ale myśle jak Ola dobrze żeteraz zostało to wykryte. dużo sił zycze
Atram Dominika dostała się do przedszkola na Konopnickiej.

My tam bedziemy we wrzesniu startowac po podobno duzo dzieci sie wykrusza:tak:

U nas jakos leci Lala zasmarkana i kaszlaca jak zwykle po wizycie u tesciów. Ja nie wiem czy to jakis zbieg okolicznosci czy tam ktos jest jakims nosicielem ale zawsze jak od nich wracamy moja córa po tyg jest chora:baffled::baffled::baffled:
Reszta bez zmian
 
Ola, nie podnoś sobie ciśnienia, to nie zdrowe ;-) Jak zostajecie to dobrze - przynajmniej dla mnie, bo jest szansa, że będziemy się widzieć :-D:-D:-D

Atram, rozumiem twój niepokój. Sama pewnie odchodziłabym od zmysłów, gdyby okazało się, że Witek na coś choruje. Mam jednak nadzieję, że jakoś to wszystko się poukłada i będzie dobrze. Jak masz ochotę to pisz nam jak się czujesz i z czym sobie nie radzisz. Ja ze swojej strony postaram się ci jakoś pomóc, a na pewno będę cię wspierać.

Zaczął się cudowny okres moich ulubionych truskawek i czereśni :tak: Ale moje dziecię jest na nie uczulone :baffled: W zeszłym roku miał już mega uczulenie na truskawki, a w tym roku wyszło mu na czereśnie :szok::-(
 
hejka! Ja mam małego doła, w poniedziałek idę na pogrzeb kolegi 29lat. Jego żona została sama z 2 dzieci 6 i 4 lata. Cały czas myślę jak sobie poradzi , musi ......
Zosia znowu ma katar , nie wiem czy to alergia , czy Zuzia nam z przedszkola przynosi ??????????????????????
 
hejka! Ja mam małego doła, w poniedziałek idę na pogrzeb kolegi 29lat. Jego żona została sama z 2 dzieci 6 i 4 lata. Cały czas myślę jak sobie poradzi , musi ......
Zosia znowu ma katar , nie wiem czy to alergia , czy Zuzia nam z przedszkola przynosi ??????????????????????

Bardzo mi przykro z powodu kolegi :-( Straszna tragedia rodzinna... Wspolczuję jego żonie, dzieciom. Światełko za Jego duszę
[*]

Rzadko zagladam cos ostatnio na forum.. ale teraz przyjda wakacje i mysle, ze znajde na to znow wiecej czasu. I tutaj się pochwalę swoim brzuniem, tak go kocham, ze się nie moge opanować żeby Wam go nie pokazac!

dsc01663u.jpg


Pozdrawiam Was Pilanki :)
 
Ashera Masz piękny brzusio. Śliczny domeczek małego bobaska :-D:-D:-D:-D

Aniula, przykro mi z powodu śmierci twojego kolegi. Współczuję jego żonie i dziecom. To dla nich straszna tragedia :-(
[*]
 
atram teraz jeszcze mocniej trzymam kciuki za zdrowie Twojego synka :tak: oby te zmiany w nerkach były jak najmniejsze a wszystkie ewentualne zabiegi jak najmniej uciążliwe i bolesne :tak:

aniula244_24 przykro mi z powodu kolegi :-([*]

Asheara śliczny, zgrabniutki brzuszek :-) fotografuj go ile się da, bo zabaczysz jak ta ciąża szybko zleci :-)
 
Dzięki dziewczyny za miłe słowa.

MaLea śliczny jest Szymuś

Asheara racja rób fotki , a nawet notatki kiedy zaczęło kopać itp , a potem kiedy wyszedł ząbek , pierwszy uśmiech - warto , bo potem łatwiej wspominać i odpowiadać na pytania dzieci .
 
Ostatnia edycja:
Aniula szczere współczucie dla rodziny koleżanki.

Asheara rób fotki rób,bo rzeczczywiście ten okres minie ani się obejrzysz.

MaLea ,Monika I wszystkie dziewczyny dzięki za wsparcie,napewno teraz będzie nam potrzebne.Od dzisiaj za dwa tygodnie jedziemy,już zaczynam odliczanie.
 
reklama
Dzięki Dziewczyny. ;-)

To prawda ten czas tak szybko mija.. jeszcze nidawno pamietam jak ogladalam kalendarz ciazy na 10 tydzien, a teraz? 24!
Nawet niewiem kiedy to zleciało.. jeszcze trochę, miną tylko wakacje i maluszek bedzie na świecie :tak:

Dziewczyny, a tak apropos.. gdyby któras miała tanio do sprzedania ubranka na 0-3 miesiace, to jestem bardzo chętna :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry