reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pilskie tegoroczne obecne i przyszłe mamusie:))

Czarna, właśnie patrzę sobie na stronę internetową z informacjami o wolnych miejscach w przedszkolach, z której wynika, że są wolne miejsca w grupach dla dzieci młodszych, a nawet w żłobku:
https://pila.silvermedia.pl/directory/free.action
Może coś by się znalazło dla Twojej córy?
 
reklama
Monika, to ja się do Ciebie odezwę może któregoś dnia będę miała mniej pracy i uda mi się w miarę wcześnie wyrwać z domu.

Ostatnio mam kryzys macierzyństwa, Maks mnie doprowadza do szału bo jest koszmarnie niepokorny i nieposłuszny. Cokolwiek powiem, to on robi inaczej.
Oczywiście niania ma politykę "bo on tak chciał" i normalnie mam ochotę już się spakować wyjechać i nie wracać. A z nianią to u mnie jak wiadomo ciężki temat.
. A Maks może ma jakis gorszy okres:confused::confused: Moja Lala ostatnio też była nieznośna ale na szczęscie już jej przeszło:-p
Witam :tak::tak:

Czarna, a propos ogrodu to koszty pokrywa właściciel. Ale nie powiem, żeby to było super zrobione - nie działa dobrze automatyczne podlewanie, w nawiezionej ziemi jest mnóstwo szkła (i przepraszam, jak ja mam dziecko wypuścić na taki trawnik? wyzbieranie tego to kupa pracy i szczerze mówiąc nie widzę powodów, żebym to ja miała robić ;-))
Mońcik zagląda czasem na wątek dotyczący małej Zosi (z tego co wiem, bo może jeszcze odwiedza inne wątki)
No to super że poczuwa sie do tego że to on musi płacić:tak: dzięki za namiary na Monike;-)

Hmmm sprawdzałam i mi wyskakuje cały czas taka informacja:
Informacja o wolnych miejscach w przedszkolach zostanie udostępniona po zakończeniu etapu potwierdzania przyjęć.:sorry2::sorry2:
 
Olu muszę Ci powiedzieć,że dzięki namiarom jakie dałaś Czarnej odnośnie wolnych miejsc w przedszkolach,ja już załatwiłam miejsce dla Pawła na Pola.Idzie do przedszkola a nie do żłobka.Dla mnie lepiej,bo bliżej i w razie potrzeby nawet starsze dzieciaki mogą go zaprowadzć i przyprowadzić co byłoby utrudnione gdyby chodził do żłobka na Grabowej.

Czarna musisz kliknąć dokładnie w adres który podała Ola,bo mi stary adres na silvermedia też nie odpowiadał.

Moniko tak wyszło,że nie spotkamy się w żłobku,ale może w innych okolicznościach będziemy mogły się poznać.
 
Atram, no to bardzo się cieszę :tak::tak: Ja już wysłałam Czarnej wiadomość na priva z numerami przedszkoli, tylko telefony będzie musiała sobie sama znaleźć, ale wszystko jest w sieci. To "dorosły" Twój Pawełek, że już do przedszkola pójdzie - ja w tym samym wieku Maksia posłałam do prywatnego żłobka w Warszawie (akurat tam wtedy byliśmy) i mam wrażenie, że wtedy nie poradziłby sobie w przedszkolu (potrzebował dużo indywidualnej uwagi). Natomiast teraz jest bardzo samodzielny, i ma kolegów w wieku 5.5-7 lat na osiedlu (aż się dziwię, że chcą się bawić z tak dużo młodszym Maksikiem ;-);-)

Moniko, postaram się z Wami spotkać.... jakoś codziennie "rodzą" mi się nowe zlecenia - dobrze (bo pracuję i zarabiam) i niedobrze (bo mało mam czasu).
 
Ok udało mi sie wejsc na ta stronke.:tak::tak::tak:
jedynie to zainteresowało mnie przedszkole na konopnickiej ale maja tylko jedno miejsce wolne a ja chce dwójke upchnąc (bratanka jeszcze) Ale moze uda sie cos załatwić bo tam ciotka pracuje:cool2::cool2: Na Pola odpada bo za daleko i słyszałam złe opinie o nim:sorry2:
Dzięki OlaK!!!!!!!!!!
 
No proszę Atram, ale się uwinęłaś z tym przedszkolem ;-):-D Ja mimo wszystko zostaję przy żłobku, a za rok chcę dać malego do przedszkola nr 12 (na Górnym) lub do tego małego na Witaszka. Na Górnym są dziadkowie, którzy mogą go w razie czego odbierać, a na Witaszka mam blisko z pracy :tak:

Ola, ciesz się, że masz zlecenia i dzięki temu masz pracę. Ja nie wiem co będzie ze mną. Cienko mam teraz w pracy :baffled:
 
Olu, ja jestem z małym cały czas w domu do końca tygodnia. Jutro po południu jedynie jedziemy do mojej mamy na kawę urodzinową, więc będę na Górnym. Ale mam nadzieję, że uda nam się w tym tygodniu spotkać :tak:
 
reklama
Moniko cieszę się,że tak szybko uwinęłam się z tym przedszkolem.Jeszcze raz dziekuję Oli za namiar na stronke.Ja słyszałam raczej pochlebne relacje na jego temat.Zresztą każda taka instytucja ma i plusy i minusy.Ale w moim przypadku radość jest tym większa,że ominą mnie dodatkowe koszty w postaci choćby biletu miesięcznego.A to dla mnie ważne bo raczej Wam jeszcze nie wspominałam,że moje małżeństwo dobiega końca i zostaję sama z trójką dzieci.Co za tym idzie staram się zminimalizować wszystkie koszty jak tylko mogę.Tym bardziej,że jeszcze szukam pracy.A finał mamy 26 maja.
 
Do góry