Paula21
Grudzień '07
U nas ładne i pyyyszne- wklejałam zdjęcia po urodzinach ale prawie 40zł za kg...
a potrzebuję taki ze dwa kilo... więc sama zrobię duuużo taniej... u nas generalnie wszyscy lubią bitą śmietanę z owocami więc nic trudnego ;-) 


Ostatnia edycja: