reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pierwszy trymestr

Dołączył(a)
12 Kwiecień 2018
Postów
14
Witam ,jestem w połowie 3 miesiąca w ciąży boli mnie czasami brzuch i jajniki czy to normalne jest w tym okresie ciąży?
 
reklama
Witam ,jestem w połowie 3 iesiąca w ciąży boli mnie czasami brzuch i jajniki czy to normalne jest w tym okresie ciąży?
Jeśli ból jest stały to tak.I Jesli nic innego sie nie dzieje.
Brzuch jak na okres to normalne bo boli Cie okresowo? Macica cały czas rośnie dlatego .Ja czesto mialam taki ból jak na okres w ciąży. Nieraz tak ze spac nie mogłam. Oczywiście nic innego sie nie dzialo.
Kup sobie Magne b6 mozesz brac duzo magnezu a ten jest rewelacyjny mi bardzo pomagal:)
 
Witam ,jestem w połowie 3 miesiąca w ciąży boli mnie czasami brzuch i jajniki czy to normalne jest w tym okresie ciąży?

Najlepiej skonsultuj to z lekarzem. W ciąży mogą być różne bóle i jest to całkowicie normalne jednak ja zawsze wszystko konsultowałam.
 
na pewno powiem to lekarzowi ale wizytę mam dopiero za dwa tygodnie , dlatego się martwię.

Bardzo możliwe, ze macica sie rozszerza i ból jest tutaj normalny. Jednak ja absolutnie lekarzem nie jestem także nie będę Ci niczego radzić. A nie możesz skontaktować sie z lekarzem telefonicznie?
 
Co do magne b6 to to skonsultuj, bo znów moja lekarka mowi, że można brać dużo magnezu, do 6 tab dziennie ale bez b6, tylko czysty. Ja biorę magne.zin, też miałam wrazenie, że bolą jajniki a to były więzadła, jeśli boli jak okresowe bóle lub słabiej to jest to normalne, ale powinnaś się skonsultować z lekarzem, może chociaż zadzwoń do poloznej, bo każda ma inny próg bolu...
 
Co do magne b6 to to skonsultuj, bo znów moja lekarka mowi, że można brać dużo magnezu, do 6 tab dziennie ale bez b6, tylko czysty. Ja biorę magne.zin, też miałam wrazenie, że bolą jajniki a to były więzadła, jeśli boli jak okresowe bóle lub słabiej to jest to normalne, ale powinnaś się skonsultować z lekarzem, może chociaż zadzwoń do poloznej, bo każda ma inny próg bolu...
Moje kolezanki braly i ja też w aptece polecali no i lekarze ze najlepszy dla kobiet w ciąży no i jest lekiem to jeszcze lepiej..:-)
Ja bralam 4 tabletki dziennie i to wystarczalo zeby mnie ten bol brzucha nie meczyl:-) No i bralam tez dodatkowo bo szyjka sie skracala:)
Zadne inne nie pomagaly:/
No i zb b6 lepiej sie wchlania magnez
 
Moje kolezanki braly i ja też w aptece polecali no i lekarze ze najlepszy dla kobiet w ciąży no i jest lekiem to jeszcze lepiej..:-)
Ja bralam 4 tabletki dziennie i to wystarczalo zeby mnie ten bol brzucha nie meczyl:-) No i bralam tez dodatkowo bo szyjka sie skracala:)
Zadne inne nie pomagaly:/
No i zb b6 lepiej sie wchlania magnez
Mówię tylko, co mi powiedział mój gin i co ja biorę, też na początku brałam magne b6 ale zmieniłam lekarza i nie kazał tyle b6 brać. Najlepiej jakby autorka dowiedziała się od lekarza, a nie na forum, chyba że jest to jakiś lekarz
 
Mówię tylko, co mi powiedział mój gin i co ja biorę, też na początku brałam magne b6 ale zmieniłam lekarza i nie kazał tyle b6 brać. Najlepiej jakby autorka dowiedziała się od lekarza, a nie na forum, chyba że jest to jakiś lekarz
Spoko moze kazdy inaczej:-) A pomaga Ci zwykły magnez?
 
reklama
Do góry