reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Pierwsze ząbki

u nas niby kielek jest dolnej jedynki ale kurde od miesiaca juz tak jest... puchną trojki na dole ale jedynki nie wychodza dalej.... puki co zebów zero, nie liczac tego mini kielka.
 
reklama
agabre my też już mamy 8 ząbków :)
Właśnie dziś wyczułam nie jeden ale dwa nowe ząbki - dwie dolne dwójki - to zdecydowanie wyjaśnia wzmożone ślinienie w ostatnich dniach i wkładanie do buzi całych rączek :)
 
Mati ma szt 3 w niespełna tydzień, dziś 3 kupki luźniejsze i ślina na maksa wychodzi 4 :-) msakra jak mi sie dziecko rozkręciło :szok::-)
 
Kati o widzisz dobrze że piszesz - u nas też kupki rzadsze, pewnie od tych ząbków właśnie, a ja już się zaczęłam martwić, no to luzuję :)
 
u nas też luźne kupy po kilka dziennie, ślinienie i temperatura. Kolejne ząbki będą jak nic
 
Ola z zebami idzie jak burza, 8 zębów ma już nie wiem z 1,5 miesiąca, już teraz wyglądają jak normalne zęby, wyszły jej w całości, a dziś zauważyłam że przebijąją się leciutko wszystkie trójki na raz i dolne i górne :) gryzoń mały jest :)
 
reklama
U nas zeby ida jak krew z nosa. W osmym (z czego pamietam) miesiacu wyszly dolne jedynki i od tej pory nic. Z miesiac temu wydawalo sie, ze ida gorne ale teraz uspokoilo sie i nic nie widac nowego.
 
Do góry