reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze ruchy

reklama
ja poczulam pierwsze wyrazne ruchy w 19t1d :) a mniej-wiecej od 21tydodnia moj maluch tak fika...ze juz maz, golym okiem widzi,ze dzidzia sie porusza co jakis czas :)
czekajcie dziewczyny cierpliwie... :) juz niedlugo :D
 
Ja niestety nie mogę pokazać mężowi jak się rusza, a kopniaczki u mnie są naprawdę delikatne. Jednak tak jak mówicie trzeba być cierpliwą:) W każdym razie odczuwanie ruchów jest pewnym przełomem... Zwłaszcza dla tych dziewczyn, które bardzo się starały o dzidzię. Buziaczki - kopniaczki :-)
 
Ja też poczułam pierwsze ruchy dokładnie w 19t1d czyli książkowo:-) i od tej pory czuję je codziennie:-) Niestety póki co są na tyle słabe że na zewnątrz dla mojego M trudno odczuwalne i jeszcze nie widoczne, ale pewnie już niedługo:-)
 
moj K. lezy i maca ten moj brzusio, i glaszcze i czasem podrapie i czeka cierpliwie..
czasem mi cos zabulgocze w brzuszku a on juz sie cieszy ze kopnela dzidzia :D hehehe

szkoda ze nie mozna na zawolanie nie? :D
 
Ja już czuję ruchy codziennie, najintensywniej rano i potem wieczorem. :tak: Niestety są jeszcze zbyt słabe, mój M jeszcze ich nie wyczuwa. Musimy poczekać jeszcze kilka tygodni... ;-)
 
Mój maluch też jest najbardziej rozbrykany z rana i wieczorem, ale on jest taki malutki jeszcze ze czasem ja go słabo czuje. Mój S też czeka na to aż będzie mógł poczuć- zobaczyć naszą kruszynkę.
 
Ja pierwszego kopniaka którego byłam pewna że to dzidzia poczułam dokładnie 1 listopada.Potem co jakis czas wieczorem,potem kilka dni przerwy,a teraz maleństwo robi sie chyba coraz większe bo coraz częsciej czuje kopniaczki chociaż nie są jeszcze tak mocne żeby mój M mógł je wyczuć na brzuszku.Raz poczułam jak dotykałam ręką ale dla mnie jest łatwiej bo czuje je też od środka.Teraz jak siedze w pracy też mnie puka ;-)co jakiś czas.Czekam aż mój M będzie mógł poczuć swoje maleństwo.:-)
 
reklama
A ja jestem szczesliwa....wczoraj dzielnie poszlam do apteki po pojemniczek na mocz. w aptece z 10 osob przedemna to stwierdzilam ze usiade...siedze....siedze i nagle kolo pepka lekki kopniaczek....nie doopisania...takie leciutkie i zarazem delikatne od wewnatrz...rozplakalam sie w aptece....ludzie sie pytali co sie stalo a ja...dzidzia kopnela...:-):-):-):-):-):-):-) no a potem jak juz sie kolo 23 polozylam to wyrazie poczulam 4 szybkie kopy
 
Do góry