reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze ruchy naszych Maleństw :)

Mam pytanie do tych mamusiek które już czują ruchy. Ja dzisiaj poczulam pod prawą piersią tak wysoko koło zołądka takie jakby migonanie albo jakby coś sie w jelitach bulgotało(tylko że tam chyba nie mam jelit) Nie wiem czy to nasz bąbelak kopał ;D czy to coś innego moze. Nigdy chyba nic takiego nie czułam. Aha - poczułam to jakieś 10 minut po obiadku. Powiedzcie czy tak wyglądają ruchy dzidziusia i czy tak wysoko to mógł byc nasz maluszek ??
 
reklama
Mala_Mi ja z tego co czytalam to juz powinnas czuc ruchy dziecka, i jesli tylko potrafisz e dostrzec to wiedz ze to sa one....tak bylo w artykule, aha na poczatku sa malutkie i bardzo rzadko a z czasem nabieraja czestotliwosci i sily :)

Mala_Mi-gratuluje :laugh:
 
a nasz mały szkrab zaczyna juz swoje brykanie co juz jest przeze mnie odczuwane,w pierwszej ciazy byl 17 tydzien,az mnie to zdziwilo ze tak szybko ;D
 
Mała Mi, M@l@ ogromniaste gratulacje :) .. ja jeszcze nic nie czuje, ale za to moj maz przez caly czas ;D ;D ;D
 
M@l@ a ja caly czas patrzylam ze ty jestes juz w 6 miesiacu ciazy a teraz dojrzalam ze to juz jedno malenstwo masz, ale lipe bym palnela ;D

Ja nic nie czuje ale czekam i czekam az sie doczekam -mam nadzieje.
 
A ja się wam chcialam dziewczyny pochwalić, ze od środy już czuje kopanie mojego maleństwa :D Ito tak mocno i wyraźnie, że naprawdę nie mam żadnych wątpliwości. Wystarczy, że się na chwilę położę, uspokoje i maluch już zaczyna brykać. Aż mi cały brzuch chodzi. Cudowne uczucie!!! :) W końcu przestałam się ciągle zastanawiać i martwić czy z dzieciątkiem wszystko w porządku. Teraz sama czuje, że tak!
 
Słonko - gratuluje. Ja jeszcze kopnialów nie czuje, tylko takie bulgotanie i przelewanie się jak mój maluch się porusza, ale to zawsze coś.
Teraz to sie zacznie. Co chwile pewnie któras z mam październikowych będzie się tu nam chwalic, że już poczuła :-)
 
reklama
No mam nadzieje ze sie zacznie ... bo jak narazie to u mnie nic :( ... czasami mam wrazenie ze cos jest nie tak :( .. eHh .. glupoty gadam wiem ... buziaki :-*
 
Do góry