reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze podejście do in vitro. Kto zaczyna?

reklama
Hej Dziewczyny. Gratuluję @Avy i @Bolilol , trzymałam za Was kciuki na kreskach swego czasu ;) Oby transfery były udane 🙂
U mnie bardzo złe informacje, ostatni zarodek padł i nie mamy nic. Do ostatniej chwili miałam nadzieję, że ten jeden da radę 😢 Zostaliśmy z niczym.
Bardzo mi przykro 😓😓co dalej lekarz coś mówił dzwoniac ?Czy dopiero na wizytę się musisz umówić?
 
Bardzo mi przykro 😓😓co dalej lekarz coś mówił dzwoniac ?Czy dopiero na wizytę się musisz umówić?
Dzieki, ze pytasz. Lekarka sugeruje kolejna stymulacje od razu (ponoć czasami stosują taką metodę, niby to ma zwiększyć szansę na trafienie lepszych jakościowo komórek), ale nie mam na to siły. Tym bardziej że w ostatniej morfologii wyszła mi lekka anemia, chcę chociaż przez jeden miesiąc trochę podciągnąć wyniki krwi i żelaza. Jestem nastawiona na to, że w grudniu kolejny raz spróbujemy kolejnej stymulacji. Cały czas mam suplementowac żelazo, Puerie, ubiquinol, glutation.
 
Dzieki, ze pytasz. Lekarka sugeruje kolejna stymulacje od razu (ponoć czasami stosują taką metodę, niby to ma zwiększyć szansę na trafienie lepszych jakościowo komórek), ale nie mam na to siły. Tym bardziej że w ostatniej morfologii wyszła mi lekka anemia, chcę chociaż przez jeden miesiąc trochę podciągnąć wyniki krwi i żelaza. Jestem nastawiona na to, że w grudniu kolejny raz spróbujemy kolejnej stymulacji. Cały czas mam suplementowac żelazo, Puerie, ubiquinol, glutation.
suplementacji nie przerywaj 🥰Najważniejsze że jest możliwość iść za ciosem 🥰przykro bardzo że tak wyszło..ja się bardzo przejmuje choć nie wiem co to jest akurat za bol domyślam się że okropny😓
Jutro będzie lepszy dzień 💗przede wszystkim wiesz co masz robić rozmowa z lekarzem to podstawa a poza tym tu masz czuć się wspierana 🥰🥰
Ps ,też się tym wcześniej suplementowalam teraz Fertistil women;)mąż też plus jeszcze ma dodatkowe jakieś:)ale wiadomo na nowe zdrowe nasienie Potrzeba 3mies a my w miesiec nie zdziałaliśmy cudu chociaż kto wie apetyt jest dobry😋to może i wyniki będą lepsze 🤭😁
 
Dzieki, ze pytasz. Lekarka sugeruje kolejna stymulacje od razu (ponoć czasami stosują taką metodę, niby to ma zwiększyć szansę na trafienie lepszych jakościowo komórek), ale nie mam na to siły. Tym bardziej że w ostatniej morfologii wyszła mi lekka anemia, chcę chociaż przez jeden miesiąc trochę podciągnąć wyniki krwi i żelaza. Jestem nastawiona na to, że w grudniu kolejny raz spróbujemy kolejnej stymulacji. Cały czas mam suplementowac żelazo, Puerie, ubiquinol, glutation.
A co do metody że odrazu stymulacja hmm przemysl to woedza co robią...na świeżo zaraz po może też lepsze będą te komórki nie wiem trzeba w to wierzyć!❤
 
A co do metody że odrazu stymulacja hmm przemysl to woedza co robią...na świeżo zaraz po może też lepsze będą te komórki nie wiem trzeba w to wierzyć!❤
Gdyby nie ta anemia, o której dowiedziałam się dopiero we wrześniu, to bym tak zrobiła. Ale ona też może mieć wpływ na obniżona jakość komórek jajowych, więc wolę najpierw wyeliminować ten czynnik. Mąż ma świetne wyniki nasienia, fragmentacja dna plemnikow też bardzo dobra. Błąd jest gdzieś po mojej stronie albo po prostu pechowy cykl.
 
Hej Dziewczyny. Gratuluję @Avy i @Bolilol , trzymałam za Was kciuki na kreskach swego czasu ;) Oby transfery były udane 🙂
U mnie bardzo złe informacje, ostatni zarodek padł i nie mamy nic. Do ostatniej chwili miałam nadzieję, że ten jeden da radę 😢 Zostaliśmy z niczym.
Strasznie mi przykro, że się nie udało 😥
Anemia to paskudna rzecz, mocno osłabia organizm, leki na stymulację też są obciążające. Więc daj sobie teraz czas na regenerację. Tulę Cię mocno! 🫂🫂🫂

Dziękuję za kciuki 🫂
 
Gdyby nie ta anemia, o której dowiedziałam się dopiero we wrześniu, to bym tak zrobiła. Ale ona też może mieć wpływ na obniżona jakość komórek jajowych, więc wolę najpierw wyeliminować ten czynnik. Mąż ma świetne wyniki nasienia, fragmentacja dna plemnikow też bardzo dobra. Błąd jest gdzieś po mojej stronie albo po prostu pechowy cykl.
bardzo mi przykro :(
zelazo jest bardzo wazne i to ze chcesz zrobic przerwe i poprawic wyniki jest jak najbardziej dobre :) wiem ze kazda z nas chcialaby zaczac wszystko na juz ale czasami takie przerwy sa bardzo dobre dla ciala i psychiki :)
 
reklama
Do góry