reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze podejście do in vitro. Kto zaczyna?

reklama
Hej
:)
Może Wy dacie mi jakaś informacje i postawicie na nogi … dziś mam 6dpt - beta >0,2 czy jest jeszcze szansa ze się podniesie ? Transfer blastocysty mrożonki
:(
myśle ze szanse znikome
:(
ale może ktoś miał taki przypadek … nadal boli mnie brzuch i piersi ale to zapewne przez leki …
Duphaston
Estroferm
Cyclogest
czasami zdążają sie cuda ale bardzo rzadko :(
niestety nie wygląda to dobrze :(
 
Hej, u nas kiepskie informacje, z 4 zarodków (punkcja była w poniedziałek) dzisiaj (czwartek) został tylko 1, który w tym momencie ma 6 blastomerów. Jak i ten przestanie się rozwijać, to zostaniemy z niczym :(
rozumiem ze dzisiaj 3 dzień hodowli ?
chcecie aby ten zarodek dojrzał do blastki ?
doskonale cie rozumiem była w takiej samej sytuacji dwa razy :(
ale pamiętaj ze wystarczy tylko jeden !
 
rozumiem ze dzisiaj 3 dzień hodowli ?
chcecie aby ten zarodek dojrzał do blastki ?
doskonale cie rozumiem była w takiej samej sytuacji dwa razy :(
ale pamiętaj ze wystarczy tylko jeden !
Musi dojrzeć, ponieważ ze względu na nasz wiek (39 i 40) oraz puste jajo płodowe z zeszłego roku (poronienie w 10 tyg. ciąży) będziemy badać genetycznie zarodek. Zeszłoroczne poronienie przeorało mnie psychicznie i chcę uniknąć transferu zarodka, który i tak nie będzie miał szans na prawidłowy rozwój.
 
@Avy jak Twoja dzisiejsza punkcja?
Nie wiem dlaczego nie pokazują mi się powiadomienia z tego wątku.

W każdym razie punkcja bardzo spoko, pobrano 14 komórek, ale zobaczymy co z nich będzie, bo przy moim PCOS to z ich jakością może być różnie.
Ale póki co nastawienie pozytywne :) Wczoraj przeleżałam całe popołudnie, ale dzisiaj już jest dobrze i pracuję sobie zdalnie :)
Czekam na info z kliniki, jak coś się dowiem to Wam napiszę :)
 
Teraz nie wiem kiedy umawiać ta wizytę skoro powiedzieli "jak będą wyniki to w połowie cyklu umówić wizyte"
Mam 24dc😬kurde nie będę czekać znów do następnego cyklu nieeee...ja rano tam dzwonie dziś już pewnie P.Joanna skończyła pracę więc muszę znów czekać do rana (tym razem do rana)😁
 
reklama
Od jutra zaczynam stymulację
mensinorm 150
benfola 300
Czy ktoś miał podobny zestaw ?
Mam niskie amh 0,72 38 lat
I panicznie boje się czy dam radę wytworzyć pęcherzyki do pobrania
 
Do góry