reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze podejście do in vitro. Kto zaczyna?

reklama
Masz racje, nawet o tym nie pomyslalam😌Zwracam honor, tez bym w takim wypadku wziela. Ja akurat siedze przed 💻to wole siedziec w pracy i tak nie myslec🤓
Ja tak samo. Wolę posiedzieć w pracy przed kompem, spotkać się z ludźmi i w ten sposób trochę przyspieszyć czas 😉
 
Hej dziewczyny, znalazłam forum przez przypadek i chciałabym dołączyć.
W skrócie : ok. 4 lata starań, u mnie wszystko w normie (włącznie z immunologia), u męża p.p plemnikowe - ma sterydy od maja (spadają).
Za ok. Tydzień zaczynam stymulację do naszej 1 procedury, nie bardzo wiem z czym się „to je” dlatego narazie szukam 😊 mam zastrzyki: bemfola 225 2-6 dc. Później kontrola ✊🏼
Przez te 4 lata sporo zakrętów, ale mam nadzieje , ze ten rok zakończy się sukcesem i oddechem pełna piersią - w końcu !😍
 
Hej dziewczyny, znalazłam forum przez przypadek i chciałabym dołączyć.
W skrócie : ok. 4 lata starań, u mnie wszystko w normie (włącznie z immunologia), u męża p.p plemnikowe - ma sterydy od maja (spadają).
Za ok. Tydzień zaczynam stymulację do naszej 1 procedury, nie bardzo wiem z czym się „to je” dlatego narazie szukam 😊 mam zastrzyki: bemfola 225 2-6 dc. Później kontrola ✊🏼
Przez te 4 lata sporo zakrętów, ale mam nadzieje , ze ten rok zakończy się sukcesem i oddechem pełna piersią - w końcu !😍
Oo hej 🙂 wychodzi na to, że chyba razem zaczniemy- też czekam na zakończenie cyklu, leki już czilują w lodówce 😜
u nas starania około 1,5 roku i na ten moment przeszkodą jest mój ulubiony „czynnik idiopatyczny” 🤡
 
Oo hej 🙂 wychodzi na to, że chyba razem zaczniemy- też czekam na zakończenie cyklu, leki już czilują w lodówce 😜
u nas starania około 1,5 roku i na ten moment przeszkodą jest mój ulubiony „czynnik idiopatyczny” 🤡
Ooo ale super 🙂 nie będę sama. Moje tez już sie chłodzą 😏
Mam cykle co do dnia i myśle, ze i ten mnie nie zawiedzie. Nam przez te ok. 3 lata mówili niepłodność idiopatyczna, ale od maja jesteśmy w INVIMED i pierwszy lekarz zwrócił uwagę na IGg męża, każdy zawsze mowil „są IGg ale jakość i ilosc bardzo wysoka i dobra”. Masz za sobą jakieś straty ?😞 u nas bez ciąż.. dlatego to jest tak bardzo zastanawiające..
 
Hej dziewczyny!
Super, że założyłyście wątek! Zbierałam się, żeby napisać na ogólnym, ale ciężko było się odnaleźć 🙈

Ja też zaczynam moją pierwszą procedurę in vitro i jestem właśnie po pierwszym zastrzyku. Idę krótkim cyklem i 5-6 dnia stymulacji mam się pojawić na kontroli. Zdecydujemy się na badania przedimplantacyjne, więc transfer najwcześniej w kolejnym cyklu. Mnóstwo informacji trzeba przyswoić w trakcie całego procesu 🧐 ale działam i mam nadzieję, że wszystko pójdzie dobrze!💪💪
 
reklama
Hej dziewczyny!
Super, że założyłyście wątek! Zbierałam się, żeby napisać na ogólnym, ale ciężko było się odnaleźć 🙈

Ja też zaczynam moją pierwszą procedurę in vitro i jestem właśnie po pierwszym zastrzyku. Idę krótkim cyklem i 5-6 dnia stymulacji mam się pojawić na kontroli. Zdecydujemy się na badania przedimplantacyjne, więc transfer najwcześniej w kolejnym cyklu. Mnóstwo informacji trzeba przyswoić w trakcie całego procesu 🧐 ale działam i mam nadzieję, że wszystko pójdzie dobrze!💪💪
Hej! Tez dopiero zaczęłam temat ivf, a odnaleźć się w nim to cud 🙈 jak się czujesz po pierwszym zastrzyku?
Tez mam po 5-6 dc. Pojawić się na kontroli, ale zaczynam dopiero za ok. Tydzień 🙂 powodzenia wszystkim staraczkom!✊🏼✊🏼
 
Do góry