reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze kłopoty z naszymi maluszkami

Dawidek tez najczesciej spi na plecach ... rece do gory, na boki, lub w dol .. nogi wyprostowane albo jedna podwinieta ... od jakiegos czasu nie zdazylo sie aby obudzil sie w tej samej pozycji co zasnal ;-)
 
reklama
Mateuszek też śpi na pleckach z rączkami do góry , chyba że tuli kaczkę:tak:
niekiedy też ale nigdy w nocy śpi z rączkami ułożonymi wzdłuż tułowia jak taki patyczek:-D Jak był mniejszy to układaliśmy go do snu na boczkach ale po tym jak się nam przekręcił na brzuszek ( musieliśmy go źle ułożyć) więcej na boczku go już nie położyłam ze strachu:zawstydzona/y:
 
Ja szybciutko,bo w tych godzinach nie mam czasu,akord na calego :sick:


Dzisiaj zauwazylam,ze na przescieradle, na bluzeczce na pleckach i po spacerze w czapeczce Hani zostaly jej wloski.Czy to moze byc od wycierania sie ich?tzn.czy tez cos takiego zaobserwowalyscie u swych maluchow?Czy mam sie doszukiwac czegos innego????
 
Katka mnie się raz zdarzyło wyciągnąć "luzem" kępkę włosków Nikosia. Zdziwiłam się, bo to wyglądało tak jakby mu włoski miały zacząć wypadać. Nigdy więcej się to nie powtórzyło. Ale od czego to było, to nie wiem:confused:

 
Katka Mariczka też gubi włoski i mama nadzieję ze najwyczajniej się wycierają... Też akurat dzisiaj znalazłam w łózeczku gdzie najczęśćiej ma główkę troszkę włosków no a Mariczka ma taką śmieszną malutką łysinkę z tyłu główki :-)
 
Ines - Mateuszek z Mariczką mogą sobie łapki podać ;-):-) Mateusz też ma łysinkę :tak::-D
Katka - włoski znajduję szczególnie po nocy jest ich pełno na pieluszce którą ma pod główką:tak:
 
My nazywamy czasem Jakubka ZEGAREK bo kręci sie jak wskazówki w łóżeczku- ja go kładę główką przy ścianie, a za 5 minut przychodzę a ten leży albo w poprzek łóżeczka, albo tam gdzie była główka są nóżki, ale zawsze na pleckach. To chyba mogą go plecki swędzieć i tak się drapie;) Ogólnie to czsto się rozkopuje, majta nóżkami jakby chciał je położyć sobie za głową:-D , nawet myślę czy by mu nie kupić śpiworka do spania, bo się odkrywa. Łysianka?Obowiązkowo na potylicy!
 
Weszlam,zeby sprawdzic czy jest jakas odpowiedz na moje pytanko.Ufff..dzieki dziewczynki :),odetchnelam.Na zdrowy rozum bylo to od wycierania,ale martwilam sie ze moze Hani spadlo zelazo jeszcze bardziej,Stad moje obawy,ze gdy Zuzia miala poltora roku i odstawilam ja od piersi, to mniej wiecej po miesiacu zaczely jej wychodzic garsciami wlosy.Okazalo sie wtedy,ze dostala anemii.Pozdrawiam Acha,Hania zaczela lysiec z przodu,wyglada jak facet lysiejacy hyhy

Ps:Hania wlasnie spi i sni :) A Zuzia zrobila wlasnie siusiu i oide z nia dalej bawic sie klockami,mam jej zbudowac drzewo...hyhy
 
to chyba zostane przy spaniu na pleckach.bo troszkę się boje.ale w dzień musze ją kłaść na boczku,bo ta potylica musi dojść do siebie.

a włoski Ola zgubiła wszystkie.teraz już jej odrosły,ale z tyłu ma taki mały jeżyk:laugh2:.ciągle się wycierają.
 
reklama
moja Ninka tez ma z tylu lysinke :-) no i na przescieradle po nocy tez zostaja wloski. a przy okazji spania - w materacyku Ninki robi sie po nocy wglebienie w miejscu, gdzie ma glowke. chyba nie powinno tak byc?? mam materac kokos-gryka i na razie Ninka spi po stronie kokosowej ...
 
Do góry