reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze kłopoty z naszymi maluszkami

Kajenka,jak byłam wczoraj u pediatry z małą,to powiedziała,że wiele dzieci teraz choruje.trwa około 5 dni.mogą pojawić się wymioty,krew w kupie i bóle brzuszka.wtedy szybko do szpitala.wystepuje wysoka gorączka i biegunka.najpierw trzeba zwalczyć biegunkę,aby pozbyć się goraczki.i tu jest problem,bo Ola za nic nie chce brać leków.jest sporo płaczu przy syropku od gorączki,a o leku na biegunkę nawet nie ma mowy.Ola ma teraz 38,6.troszkę jej spadło,ale to jeszcze nie to.
 
reklama
aninaaa trzymam kciuki za Olę by szybko doszła do siebie:tak:

Moje kochane czy Wasze pociechy też w nocy rzucają się po całym łóżku i uderzają w szczebelki to głową to nogami:baffled:.Pozdejmowałam ochronki i chyba znów je dziś założę,przynajmniej na część łożeczka.Aha i czy śpią już z przytulanką,czymś przy buśce czy nadal w pustym łóżeczku???;-)
 
Aninaaa ja tez trzymam kciuki za malutka:tak: oby szybko jej przeszlo i nie musiala isc do szpitala:tak:

Ika moj Kubuś tez sie rzuca w łóżeczku. Dzis obudzil sie z glowa tam gdzie powinny byc nozki i jeszcze na brzuszku:eek:. Kuba spi z pieluszka - zawsze do snu daje mu pieluszke i do niej sie przytula - tak go jakos nauczylam:baffled::tak:
 
Ika mój Kuba tez się rzuca, ale na szczęście nie mamy szczebelek tylko siatke bo to turystyczne łóżeczko i tak jak u Iwonki śpi na brzuchu w drugim końcu łóżeczka, czasami to się z niego śmieję, że sam siebie do kąta stawia... a śpi na takiej płaskiej podusi z pieluzką i ma dwa pluszaki, jak rano się obudzi to od razu się nimi bawi...
 
Aninaa trzymam kciuki zycze wiele zdrowka dla Oluni:tak:

Ika Dawid tez sie rzuca ... a pozycje do snu to przybiera czasami takei, ze sama nie wiem jak On to zrobil ;-) ... jesli chodzi o przytulaki to ma taką małą podusie z misiem i ... przytula do niej główkę :-)
 
Oleńko szybko wracaj do zdrówka mała kruszynko.

A my byłysmy u normalnego pediatry, prywatnie, i tak e kuleczki to węzły chłonne, które mogą się pojawić nawet od ukąszenia komara - pojawiają się szyc\bko a zchodzić moga nawet 3 miesiące, u Emilki juz robią się mniejsze, ale odkrył u Emilki szmer na serduszku, podobno jest to szmer taki kóry się pojawia i znika i nic nie znaczy ale juz mam pietra i chyba nie wytrzymam do szczepienia i sprawdze to wczesniej, bo łatwo powiedzieć, żebym się nie martwiła - kretyńskie choróbska
 
Renik, jak kiedyś byłam u lekarza a akurat nie było mojej lekarki tylko jakaś na zastępstwo, to też mi powiedziała, że Olek ma szmer na serduszku, ale uspokajała, że to normalne i to zniknie. Nikt prędzej mi tego nie powiedział, a przecież Olek trochę lekarzy w swym życiu poznał (choćby przy porodzie)

co do usypiania, to Olek śpi z księżycem z pampersa i z dwoma smoczkami. Noc jest przekopana, dziś budził się z 8 razy :sick: opadam z sił. A jak wracam z pracy to non stop ryczy (a wręcz wrzeszczy) HELP!
 
Iwona.c28,Elisabeth,Moniqa,Milkshake dziękuję za ekspresowe odpowiedzi:-):-):-),bardzo to lubię:tak::tak::tak:Rozumiem,że Wasze dzieciaczki też wędrują po całym łóżku,Marcel robi to od dawna ale zaczął mocno się rzucać od kilku nocy i wybudza mnie non stop:-(.Teraz to już mam na co zwalić,dziś w dzień odkryłam nowy ząbek.;-)Jest nieprzyzwyczajony do spania z czymkolwiek w łóżeczku i cokolwiek teraz włożę np maskotkę bawi się zamiast spać:tak:
Milkshake współczuję nocek,dziś ja też wstałam z 7,8 razy i jakby miała pójść do pracy a po zająć się domem i smykiem...niełatwa sprawa:baffled:
Renik wiem ,że bardzo dużo dzieci ma szmery w sercu i nie oznacza to nic groznego.Marcel też cały czas ma,tylko chodzimy co kilka mcy na kontrolę.;-)Ma zniknąć.
 
reklama
Renik,Ola też ma szmery na serduszku już od samego początku.byliśmy u kardiologa i nie jest to nic groźnego.podobno znika i ma to wiele dzieci.

Milkshake,rozumiem doskonale te wstawania w nocy.normalnie Ola budzi się 4,5 razy,ale teraz jak jest chora to koszmar.jestem wykończona.już bym chciała aby była zdrowa.mała ciagle mocno mi gorączkuje.zwłaszcza nocami,ponad 39 stopni.w dzień ma ponad 38,5.straszne.
 
Do góry