reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze kłopoty z naszymi maluszkami

Jeju Agus! Biedne rączki Oliwki.... kurcze to starego człowieka boli jak cholera, taki paznokieć, a co dopiero dziecko, które nawet nie wie dlaczego, co i jak....:-(
co to za czarny okres! uważajcie na siebie i na wasze maleństwa kobitki.

Buziaki dla wszystkie dzieciątka po przejściach!
 
reklama
ojoj..agus z dzieciakami trzeba uważac,ich jest pelno wszedzie....ucaluj paluszki ode mnie

weszlam tylko na sekunde...u nas byla poprawa do ok.2 w nocy,Hania znowu wysoko goraczkuje,rozwolnienie nadal,pediatra kaze mi czekac i nie panikowac....:sick:wiec nie panikuje,aczkolwiek mysli mam rozne...


dzieki za slowa otuchy...
Zuzia dobrze,spala spokojnie...
 
Katka - trzymaj się mocno i ucałuj od nas Hanie mam nadzieję że maleńka szybko wróci do zdrowia :tak:czego jej życzę z całego serca :tak:będzie na pewno dobrze :tak:
Zuzia to zuch dziewczynka możesz być z nie naprawdę dumna :-):-):-):-)

Aguś - biedna Oliwka dobrze że paluszek cały i nie ma złamania , uściskaj i ucałuj maleńką:tak:
 
Mati kaszką tez niestety pluje :-( Nie wiem naprawdę o co chodzi wcześniej zjadał chętnie zarówno kaszkę jak i mleko naraz mu się odwidziało :angry: wszystkie kombinacje mnie zawodzą - mleko pije z butli kaszkę jadł łyżeczką więc nie jest to wstręt do butelki jak z początku myślałam i bądź tu człowieku mądry:baffled:
 
Katka jak Hania dostala znwu goraczki to moze jedz do szpitala i jak ma biegunke to juz sama nie wiem.Lepiej duchac na zimne od razu ja bym chyba nie wytrzymala,ale coz moze jej sie ta goraczka ustabilizuje...miejmy nadzieje,ze bedzie wszytko dobrze:)))
A u nas paluszek od polowy spuchniety i fioletowy z dwoma kraiwkami na opuszku i pod paznokciem,mam nadziej,ze jej nie zejdzie paznokiec niestety nie daje sobie smarowac mascia myslalam,ze na spiocha jej przyklejekompresik,ale widocznie jeszcze ja to bardzo boli bo zabierala paluszka...moze juz jutro bedzie lepeij:)))
Caluski dziewczyny i dziekuje za slowa otuchy!!!!
 
Witajcie dziewczyny.
Ja niestety ze złymi wiadomościami :-(.
Katka z Haniutkiem w szpitalu. Robią małej badania. Wykluczyli już zapalenie opon mózgowych.
Trzymajcie kciuki za małą.
Pozdrawiam.
 
reklama
Do góry