reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsza wizyta w ciąży - badania

Zocha_94

Początkująca w BB
Dołączył(a)
6 Lipiec 2021
Postów
16
Cześć,



Ponad 2 tygodnie temu wyszedł mi pozytywny test. Pierwsza beta 40.09, kolejna 138.3 oraz 372.2. Jest to ciąża po pierwszym poronieniu w październiku 2020.

Mam umówioną wizytę u swojej doktor na czwartek 8.07, będzie to 18 dni po pozytywnym teście.

Czy na wizytę mogę iść już z gotowymi podstawowymi badaniami?
 
reklama
Cześć,



Ponad 2 tygodnie temu wyszedł mi pozytywny test. Pierwsza beta 40.09, kolejna 138.3 oraz 372.2. Jest to ciąża po pierwszym poronieniu w październiku 2020.

Mam umówioną wizytę u swojej doktor na czwartek 8.07, będzie to 18 dni po pozytywnym teście.

Czy na wizytę mogę iść już z gotowymi podstawowymi badaniami?
Zapomniałam dodać, że wg terminu OM (które od stycznia były jak w zegarku co 27-28 dni), będzie to 6t+1d
 
I tak lekarz zleci Ci wykonanie badań.
Możesz iść z badaniami, to na pewno nie zaszkodzi, ale nie musisz.
 
I tak lekarz zleci Ci wykonanie badań.
Możesz iść z badaniami, to na pewno nie zaszkodzi, ale nie musisz.
Bardzo Ci dziękuję za odpowiedź :) Zdaję sobie sprawę, że poronienie było samoistnie i nie z mojej winy, ale jakoś chciałabym na zaś być przygotowana. Zastanawiało mnie właśnie tylko czy to nie za szybko na badania.
 
Pierwsze oznaczenie 21.06, potem 23.06 i następne 25.06. 27.06 nie miałam jak, bo to była niedziela, ale 29.06 beta była 1533 i progesteron 119.3 nmol/l.
 
Do góry