reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Pierworódki

Mój sie obnizyl jakis czas temu.Duzo lepiej mi sie oddycha.Ale za to jak siedze to z rozkraczonymi nogami jak facet no i czuje, ze brzuch mam na kolanach.Z chodzeniem nie mam problemów, ale z podmoszeniem sie jest troszke gorzej,da sie to zniesc.;-)
 
reklama
co o obnizania brzuszka to mi sie obnizyl tak konkretnie na kilka dni przed porodem a mowia ze na 2 tyg przed sie obniza sadze jednak ze to indywidualna sprawa kazda z nas jest inna :) ja chcialam tylko dodac dziewczyny nie bojcie sie porodu to nie jest nic strasznego ja rodzilam 25 godzin ale nie wspominam tego zle choc porod byl ciezki male rozwarcie dziecko w stresie zagrozenie cc kroplowka na przyspieszenie itd ale wierzcie mi o wszystkim sie zapomina w jednej sekundzie gdy tuli sie malenstwo:) pozdrawiam
 
sylwiakk303- podziwiam cie ze wytrzymałas 25h.Ale masz racje jak juz wezmiesz w ramiona taka mała istotke to zapomina sie o calym cierpieniu.Ja mam jeszcze wszystko przed soba, ale juz bym chciala zeby nadszedł ten dzien rozwiazania, bo powoli robie sie niecierpliwa i humorzasta.:baffled:
 
Jak tam kochane pierwiastki???Mam nadzieje, ze pogoda Wam dzis dopisuje.Bo u nas jiest b.goraco i ani jednej chmurki na niebie.
Ja wczoraj wieczorem zle sie poczułam.Zbierało mi sie na wymioty i strasznie bylo mi duszno.Mówie Wam masakra:szok:.Ale dzis juz jest ok:happy:.
 
no wczoraj pogoda super :-) dzis tez fajnie cieplo, juz sobie wyobrazam jak z malym na spacerek chodze :-)
Ostatnio mam strasznie trudne noce. Nie dosc ze co godzinke, dwie chodze siusiu to jeszcze mam straszne koszmary:-( snia mi sie okropne rzeczy zwiazane z narodzinami mojego synka, to niby normalne w ciazy ale przez to nie moge pozniej zasnac i sie martwie... Tez tak macie ???
 
Moj brzuszek wysoko i mam nadzieje ze nie obnizy sie szybciutko bo jak najdluzej chcialabym malenstwo w sobie nosic a po ostatniej wizycie u poloznej to tym bardziej Stwierdzila ze brzuszek troszke za maly i skierowanie na kolejne USG mi dala. Co prawda nie martwie sie zbytnio tym faktem gdyz metody pomiaru brzuszka za pomoca "metra krawieckiego" nie uznaje za zbyt postepowej a po wygladzie samego brzuszka widze ze sie powiekszyl a i malenstwo ruchwile wiec pewnie szczesliwe. Ciesze sie z tego dodatkowego USG bo chociaz sprawdza czy wszystko ok :-)
A co do snow to mi tez sie glupoty ostatnio snia....a to porodowka...a to sam dzidzius....ostatnio nawet wysnily mi sie trojaczki-3 chlopcow :-D:-D:-D Ale po ostatnich postach na majowkach o tym wymazie to snilo mi sie ze moje dziecko jest chore i nie mialo apetytu co jest jednymz objawow zarazenia a ja niestety jestem nosicielka:-( Mam tylko nadzije ze malenstwo sie nie zarazi i wszystko bedzie ok ;-)
 
Ja tez juz bym chciała miec nasze małe słoneczko przy sobie.Chcialabym miec porod za soba.Do terminu mam jeszcze 13 dni.Niech ten czas szybciej leci i mam nadzieje, ze nie przenosze ciazy.
 
reklama
Z jednej strony strasznie Ci zazdroszcze K.M. a z drugiej....coraz bardziej zaczynam bac sie porodu :sorry: Jak bylam na poczatku to nie myslalam o tym ale czym blizej to tym strach ma wieksze oczy :szok: ale moj M bedzie caly czas ze mna wiec razem damy rade i jedyne czym mam prawo sie martewic to zdrowie maluszka ale tez jestem dobrej mysli i widze szczesliwe zakonczenie :-):-):-)
 
Do góry