reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pielęgnacja

moj w ogole nie protestuje ani na mokra pieluche ani na kupe w pieluszce :eek: uzywam premium care i w dzien zmieniam po kazdym karmieniu, a w nocy to od 19 do 4-5 rano zazwyczaj jest bez zmiany. czasem do 7 nawet jak zasnie ladnie nad ranem i nie chce go wybudzac.
 
reklama
Josie mój też nie daje mi znać, że ma brudną pieluchę, może dlatego że kupsko jest non stop:-). Też używam premium care ale w rozmiarze 4 one już nie są takie fajne. Już nie ma w nich tej fajnej siateczki co w mniejszych dlatego próbuję sie przerzucić na zwykłe pampersy, choć na noc zakładam ciągle premium a zmiana dopiero rano bo przez noc często nic w niej nie ma dopiero 10 minut po obudzeniu;-)
 
Moja niunia na kupke tez nie reaguje ale jak zasika pampera to trzeba przebrac ale to rzadko sie zdarza. Zawsze zmieniam po karmieniu. A na dobe wychodzi 7-8 pampersow czyli paczka 54 na tydzien.
 
Dziewczyny jaki płyn do kąpieli polecacie dla malucha? Pytam, bo do tej pory używaliśmy Emolium, ale już się kończy. Ta emulsja jest strasznie droga, a nie ma już potrzeby jej używać, bo mały ma już ładną skórę.
 
No właśnie, z oliatum mam szampon - też nie pachnie. A mały już na tyle "duży" że można spokojnie spróbować z jakimiś johnsonami itp. Ja się okaże, że coś nie tak to najwyżej wrócimy do emolientów.
 
iwon polecam hippa. Cena w porządku i dostępny zawsze w Rossmanie. Pachnie bardzo ładnie jak dla mnie. No i myję nim też główkę wiec nie kupuję szamponu już. Używam od początku i niecałe 1/2 butelki dopiero poszła.
 
Jakbym mogła się przerzucić to próbowałabym Nivea Baby bo pięknie pachną ale nie wiem czy są ok.
 
reklama
Do góry