reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pielęgnacja

Dziewczyny, czy któraś używa pampersów DADA z Biedronki? Przetestowałam te z Rossmana ale nie jestem zadowolona, bo po godzinie już był przepełniony ( ale mój Grajanek sika jak dziki). A te oryginalne Pampersa cholernie drogie...
my używamy od samego początku Dada i tylko i wyłącznie te - ja jestem bardzo zadowolona , jeszcze mnie nie zawiodły... a przewijam tylko 3-4 razy na dobe :-))
 
Ostatnia edycja:
reklama
mnie dada do siebie nie przekonały. lidlowskich jeszcze nie testowałam całkiem niezłe sa babydreamy - ale tylko 1 na razie miałam. Teraz na 2 mam huggisy i pampersy i w tym rozmiarze ze względu na zgromadzone zapasy testować nic innego nie będę.
Numerem 1 niezmiennie sa pampersy premium care których w nocy zmieniac nie musze.

Kasia - zamiast tony gazetek wertować to masz tu wszystkie PromoBaby.pl
ja też szukam promocji :) dziś mąż do superpharmu jedzie po pampki - i moze jeszcze do rossmana podjade aby tez paczke premium kupić bo sa za 51 zł
 
o matko :szok: 15??? ale dlaczego? przepełniają się?
mój synuś nie cierpi mieć mokrej pieluszki, więc na przykład nie zrobi kupy dopóki nie zmienię mu pampersa, a przecież jak zrobi kupę to nie będę czekać aż ją sikami napompuje:dry: poza tym uwielbia robić takie minikupki jak puszcza bąki, wtedy też zmieniam pampersa, a zwykłych kup też robi kilka i tak się uzbiera 15 pieluch na dobę :crazy:
 
no to współczuję :tak: wiadomo że kupę zmienia się od razu nawet jak świeża pieluszka ale 15 to dla mnie kosmiczna ilość bo u nas nawet jak kupy się trafią ze 3-4 to pieluszek schodzi koło 8 i też nie zawsze
 
A mój znowu jak zrobi kupę to leży spokojnie i jak nie sprawdze to nie "zakomunikuje" ale jak tylko zsika się to wrzask i tak kopie nogami dopóki mu nie zmienię. W nocy często budzi się bo mu mokro, zmieniam pampera i dalej spi. Dlatego zastanawiam się na zmianą pampersów na tańsze bo nie wyrabiam.
 
Monika mój też na kupę nie reaguje, ale ja zawsze wiem kiedy zrobi, bo albo strasznie głośno przy tym pierdzi, albo stęka jak jakiś stary dziad:-D

widzę, że mamy ten sam problem - spróbuj może tych pampersów Sleep&Play, nam przypasowały
 
no to moje kochane moja Marcela to wtedy jest brudas hi bo może leżeć obsrana i osikana więc matka tylko patrzy kiedy przebrać tyłek a pieluch idzie ze 6-8 dziennie bo młoda sra za ojcem:-)często :szok: a i używam różnych gaga-tesko i dada-biedronka
 
reklama
U mnie idzie na dobe moze maksymalnie 5 pieluszek wiec niezle moj Karol tez jakis wrazliwy nie jest i zaszczany i obkasztaniony moze lezec godzinami:szok: a ze kupe robi raz na dwa czasem raz na trzy dni (nie wiem czy to normalne) ale nie placze ani nie ma zadnych boli... w nocy przewijam go tylko raz nad ranem bo juz ulewa sie, czasem przecieknie i ma plecki mokre. Uzywamy jak narazie tylko pampersow na dzien sleep&pley na noc premium care
 
Do góry