reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

**********pielęgnacja**********

Czy myślicie że mleczko w piersi może się zepsuć ??? ja mam wrażenie że z jednej piersi leci takie bardziej żółte a w środę wycisnęłam z niej tkie coś konsystencją prawie jak serek homogenizowany i też było żółte co to może być ??? A dodam że z tego cycka karmiłam mało bo mnie bolała brodawka bo była peknięta i teraz mi się takie coś zrobiło ::) poradźcie może słyszałyście o takim czymś a no i na dodatek dzień wcześniej bolała mnie głowa całą noc i dzionek i wzięłam pół Apapu może to z tego ??? ale nie wydaje mi się żeby ten malutki Apap coś takiego nabroił ???
a wogóle to mam kryzyz pokarmu tyle co wystaczy Oskarowi ale musi co 1,5h dostać bo jest krzyk a w środę leżałam cały dzień z nim w łóżku i karmiłam - myślałam że mi cycki odpadną matko jak Wy to przeżyłyście ???
 
reklama
Wiolus, pomyślałam o tym, bo kuzyna córeczka pół roku temu miała bakterie Ecoli w moczu i bolał ją brzuszek. Myśleli, że to kolka, dopóki nie zabrało jej pogotowie, bo nie wiedzieli co robić, tak płakała. Zresztą moja pani dr pediatra doradziła mi zrobienie badania moczu, gdy uskarżałam się na kolki. Mam nadzieję, że nie ma bakterii, bo to się bardzo długo leczy. Zrób podstawowe badanie moczu dla świętego spokoju.

Co do laktatora, myślę że jednak sobie kupię. I tak mi się przyda, gdy będę wracać do pracy, a więc całkiem niedługo. Tylko jaki??

Ważyłam dzisiaj malutką. Waży 4890, a urodziła się z wagą 3600, z tym że gdy wychodziłyśmy ze szpitala ważyła tylko 3380. Czy to dobra waga???
 
Martula witaj

któraś pytała co na rozstępy więc tak ja przez całą ciąże brzuch smarowałam kremem gerbera, biust kreme ujędrniającym do biustu ;) z avonu i na uda tez krem z avonu na przemian raz na rozstępy a raz ujędrniający i nie mam nawet jednego rozstępu teraz smaruje się z avonu na rozstępy i jest ok

 
Gabi kochana- mogę Ci tylko powiedzieć to co juz sama wiesz- od apapu to raczej nie!!ale czemu coś takiego wypłynęło???pojęcia nie mam ::) ::) ::)
A co do kryzysu - na szczęście mija ;D ;D ;D ale pocieszenie,co???dasz rade,na pewno ;D ;D ;D!!! życze dużo cierpliwośći i wytrwałości - a w nocy też daje popalić???bo Karol co godzine krzyczał o cycka ::) ::) ::)
 
Moskito na szczęście w nocy spał od22 do 1 i od 2 do 3.30 a potem to już co chwila nawet nie pamiętam bo miałam wrażenie że cały czas go karmię a to mi się tylko śniło bo jak się ocknęłam ze snu to cycki były schowane ;D
Matko kiedy to minie ???
Moskito a u Ciebie tek było że nic z cycka nie leciało jak Karolek pojadł, i jak długo to trwało ??? Bo u mnie tak jest laktatorem nic nie ściągnę :mad: prawie ehh
 
Gabi spokojnie - jeszcze dzień, dwa i pewnie kryzys sie skończy - ja tak samo w nocy karmiłam i nie zawsze zdążyłam schować dójek ;D ;D ;D szczerze to żeby sie nie denerwować nie sprawdzałam czy coś mi leci z piersi czy nie, po prostu przystawiałam go i ciągnął i ciągnął ::) ::) ::) ::) bo wiadomo - laktatorem czasem mało ściągniesz - a jak sie dziecko dorwie to aż słychać jak je ,tak gluta!!!ale piersi mięciutkie miałam cały czas!!!będzie dobrze ;) ;) ;)
 
witaj Martula! Nie mam pojecia czy to duzo czy malo bo nie wiem kiedy sie Twoj dzidzius urodzil....? Moja Lenka wazy 4600 a waga spadkowa byla 2900 ale ona ma juz prawie 2 miesiace (8 lutego bedzie miala 2 miesiace).

Gabi nie mam pojecia co to moze byc takie dziwne mleczko.....Zapytaj lepiej lekarza.
 
gabi wg mnie mozesz miec zastoj, a jesli masz zastoj to zawsze to mleczko, ktore stoi jest gestsze, czasem podobno mozna sobie nitki z piersi wciagnac, byc moze zmienia tez barwe. mi sie tez wydaje, ze to moje mleko z zastoju bylo zoltawe. a bola cie piersi i sa twarde w niektorych miejscach? najlepiej skontaktuj sie z polozna albo poradnia laktacyjna (udzielaja rad rowniez telefonicznie). a co do reszty problemów to przeczytaj artykul od steffi. jak ci sie nie chce szukac to daj maila, to ci przesle.
 
reklama
Martula nie umiem ci pomóc mój jak się urodził ważył 2980g i potem troche spadło ale jak wychodziliśmy miał dokładnie taką samą wage jak przy narodzinach ;D myslę że gdyby było coś nie tak to lekarz by ci powiedział
Gabi czytałam że mleko w piersi nie może się popsuc może zrobiło sie bardziej pożywne ???
 
Do góry