reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pielęgnacja maluszka

reklama
ja mam na razie dla Julki kremik na każda pogodę ale musze sie na dniach zaopatrzyć w jakiś z wyższym faktorem - widzę że ziajka króluje :-D
 
Ja dzisiaj posmarowałam Basię kremem Alicji ma faktor 30, ale jest "przeznaczony dla dzieci powyżej 6 miesiąca życia" czy on może zaszkodzić? Poza tym mam tylko bambino z faktorem 4 i zwykły krem nivea, a słonko dzisiaj u nas grzeje
 
Ninja no właśnie to zmywanie!! W brewkach jej zostaje i nie mogę tego do końca usunąć:wściekła/y: a jak ją posmaruję to jest taka biaława, wygląda jakby była chora:baffled:
 
reklama
Do góry