reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pielęgnacja maluszka

reklama
Darinia taki niepokój czy rozdrażnienie czasami się pojawia po szczepieniu.:tak:
Może też wystąpić gorączka, ale to rzadko sie zdarza....;-)

A my możemy sie pochwalić, że w niedzielę czyli dokładnie w 14 dniu odpadł nam kikut (przemywaliśmy tylko spirytusem)!!! :-):-):-)
 
Dziewczyny co ile kapiecie maluchy. Tu w szpitalu polozne zachwalaly kapiel raz albo 2 w tygodniu. Przyznam, ze Julka kapalsmy i kapiemy codziennie i jakos tak dziwnie mi z mysla, ze Zoske mialabym kapac tylko dwa razy.
 
my kąpiemy codziennie, bo traktuję to jako część rytuału wieczornego. Ale jak mała padnie wcześniej, albo później wrócimy do domu, to śpi bez kąpieli. Przemek też był i jest codziennie kąpany, ale jeśli czasem pójdzie spać bez kąpieli, to świat się nie zawali.
 
Cicha ja kapie Kondziorka codziennie no chyba ze zabalujemy dłuzej to nie;-) ale uwazam ze dizecko tez se poci i raczej lepiej mu sie spi i czuje sie komfortowo jak jest wykapane:tak:
 
oboje kąpimy codzinnie:tak:dziecko czuje sie świerzi i lepiej śpi no i pomaga unormowac rytm dnia.marcel pare razy zasnał wieczore ale i tak go delikatnie wybudzałam.Oli czasem idzie bez kąpieli (teraz to raczej prysznic) ale straegiczne punkty na ciele :-pzawsze ma czyste do łóżka:tak:
 
Ja też kąpię Tymona codzienni i o stałej porze, tak jak pisała Giza - chcę by w ten sposób wykształcił sobie rytm dnia. Czasem mu odpuszczam, jak np. dopiero co zaśnie, ale jak np. śpi 1,5 -2 h to go delikatnie wybudzam.
 
My tez tak jak giza kapiemy codziennie i Arka i Dominika ale jak nie wyjdzie bo wracamy pozniej lub cos z tych rzeczy to nic sie nie dzieje ale malo kiedy tak jest:tak:
 
reklama
Dziewczyny co ile kapiecie maluchy. Tu w szpitalu polozne zachwalaly kapiel raz albo 2 w tygodniu. Przyznam, ze Julka kapalsmy i kapiemy codziennie i jakos tak dziwnie mi z mysla, ze Zoske mialabym kapac tylko dwa razy.

Dla mnie to trochę dziwne, że to powiedziały położne:szok:, bo u nas kąpanie było codziennie w szpitalu, a teraz w domku wyrabiamy rytuał kąpania razem z tatusiem codziennie o podobnych porach, czyli ok. 19-20:tak::-D
 
Do góry