reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pielegnacja dzidziolkow

WIKI ja kąpię codziennie. Mały to lubi, my też więc dlaczego mamy sobie odpuszczać? A poza tym po ciepłej kąpieli dziecko lepiej i dłużej śpi.
Ale oczywiście codzienne kąpiele nie są już konieczne, najważniejsze żeby wymyć pupkę i przetrzeć rączki i buźkę.
A nie chcesz kąpać małej przez ten katarek?
 
reklama
No wlasnie wolalabym przeczekac az jej minie katarek bo mi sie bardziej rozchoruje i bedzie dopiero...To fakt po kapieli lepiej dzidzia spi no ale jak nie wykapie raz czy dwa to nic sie nie stanie...
 
Wiki jasne ze nie. My kapiey codziennie, ale jak gdzies wychodzimy, albo jestesmy padnieci, albo Miki wczesniej zasnie, to nie ma kapania. I nic sie nie dzije. Teraz to juz ja sie z nim kapie w duzej wannie, siedzimy nawet po 0,5 godz, Fajnie jest:-) A pozniej maz bierze go do ubrania i karmienia a ja sobie jeszcze chwilke leze w wannie i odmaczam moje cielsko;-)
 
:-) Ale Ci zazdroszcze Martus tego lezakowania w wannie ,,ja niestety mam prysznic i ubolewam nad tym:-( ,ale jak wybudujemy dom to obowiazkowo musi byc wielka wanna...:tak:
 
Ja wiekszosci tez biore prysznic, bo raczej sie gdziec spiecze. Ale uwieeeeeeeeeelbiam zrobic sobie cipla kapiel i tak polezec, chociaz raz w tygodniu. Chociaz teraz, od tygodnia to caly czas biore kapiel, bo z Mikolajkiem sie kapie no i jak mowie pozniej maz go zabiera a ja jeszcze troszke wypoczywam;-) :-)
 
Wiki ja generalnie kapie codziennie, ale.. jak jestesmy w podrozy to nie kapiemy, jak Jula ma katar to pani doktor nawet mowila ze pare dni nie kapac, no i jak jest Ona padnieta, dzis nam tak marudzila i plakala ze do wanny za zadne skarby by nie weszla i nie chcielismy Jej tam sadzac zeby nie miala zlych wsponien, wiec dzisiaj Jula ma dzien dziecka:-),

my od urodzenia przemywamy dziosleka i jezyczek jalowa watka z przegotowana woda,

ps w koncu mi zasnela]uff
 
U nas codzienna kąpiel jest obowiązkowa-Zuzia tak się przyzwyczaiła,że od 19 robi się marudna jakby czekała na mycie i masaż-potem butla i od razu usypia...Oby nie zapeszyć...
 
MARTA mamy ten sam nałóg- dłuuugie leżakowanie w wannie:-) Najlepiej pełnej piany i pięknych pachnideł. Tak się napaliłam że chyba zaraz napuszczę wody:-)
 
reklama
W sklepie babeczka powiedziała mi, że powinno się wymienić po trzech miesiącach. Ja jeszcze nie wymieniałam, bo mój mały ma trzy smoczki i kilka butelek, które podaję mu na przemian.
 
Do góry