reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

piękna i zadbana w ciąży :)

Czy macie dobre techniki golenia w ciąży?

  • Tak, mam bardzo ciekawy pomysł na to.

    Głosów: 9 50,0%
  • Nie, nie umiem sobie z tym poradzić.

    Głosów: 9 50,0%

  • Wszystkich głosujących
    18
reklama
meganne, ciekawe czemu tak lekarka powiedziała o masażu? że nie skuteczny czy co? że chce tak bardzo naturalnie i wcale nie ingerować? hm, może wie coś czego mój lekarz nie wie? zaczynam już czepiać się wszystkich decyzji lekarskich
kochana nie mam pojęcia... myślę że co lekarz to inne podejście i inne widzi misie:-p
zobaczymy generalnie jakoś się uspokoiłam bo wiem że nic się pewnie nie wydarzy samoistnie, więc 1wszego na wywołanie i już.....

wiesz co jeśli Twój gin próbuje jakoś Ci pomóc i przyspieszyc to chyba dobrze.... nie wiem nigdy nie miałam masażu szyjki i nie wiem z czym to się je, i jak boli:-)
 
hmmmm to może i lepiej że moja lekarka nie chciała ... i zaoszczędziła mi takiej przyjemności...... ale słyszałam że w trakcie porodu jak szyjka się nie rozwiera to położne też stosują masaż??? przerażające:szok::szok: jakby sam poród mało bolał:tak:
 
Julenka sama jestem w szoku:-D:-DMusze tylko popracowac nad miesniami bo sa takie obwisle, ze tak to ujme:-):eek: ale to juz male piwko:tak:Tak to jest jak sie przez cala ciaze nie moglam ruszac bo ciagle zle sie czulam, malo chodzilam itd. wiec maja prawo tak wygladac:zawstydzona/y:
 
Hej dziewczyny!
Niezbyt często się tu udzielalam ale chciałam Wam napisać, że od 18.02 od godz. 11.35 jestem mamą Igi:) 3200 g, 52 cm. 10 pkt. Poród odbył sie przez cc (ułozenie pośladkowe) w 40t1d ciąży
 
Ja jetem ciekawa jak ja bede wyglądać... własciwie to nie przytyłam tak strasznie dużo(12) ale boje sie że brzuchol bedzie obwisły...:crazy:
 
reklama
Kobitki, ja przy pierwszym porodzie miałam właśnie taki masaż- w trakcie. I przyznam, że to było gorsze od całego porodu, a nie należał do lekkich i krótkich (ponad 16h). Jak położna zaczęła masowac, to myślałam, że sie przenicuję na drugą stronę.
Po dzisiejszej wizycie tak samo jak Ty meganne trochę sie uspokoiłam, bo mam termin na sobotę rano na wywołanie( oxy). Rozwarcie mam teraz na 3 cm, może się zacząc w każdej chwili...
 
Do góry