reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

piękna i zadbana w ciąży :)

Czy macie dobre techniki golenia w ciąży?

  • Tak, mam bardzo ciekawy pomysł na to.

    Głosów: 9 50,0%
  • Nie, nie umiem sobie z tym poradzić.

    Głosów: 9 50,0%

  • Wszystkich głosujących
    18
daltego warto te minimum mieć czyli 4, 5, a resztę w razie czego dokupywacć. Kurcze mamy mamy, siostry, kolezanki, mezów. Jak czegoś bedzie brakowac, to szybki telefon. Help potrzebuje dwóch par śpioszków taki a taki rozmiar. To nie komuna gdzie ciuszki trzeba było zbierać rok.
 
reklama
A mnie z kolei ciągle śni się że będziemy mieli dziewczynkę...
Jeśli marzycie o córeczce to życzę Wam żeby tak było:tak: żeby Twój sen był proroczy;-) U siebie wolałabym żeby się nie sprawdziło bo bardzo chcę wiedzieć kto mnie tak kopie mocno:-) chyba jak większość mam:-D
 
Z tą ilością ciuszków to jest tak, że czasami jedna zmiana wystarcza na cały dzień, a bywają dni kiedy bobas ma fantazję żeby ulać, obsikać się albo obsrać przy zmianie pieluszki, albo nawet mając ją na tyłku i trzeba przebierać 4-5 razy w ciągu dnia. Dlatego myślę że fajnie jest mieć tak na wszelki wypadek od razu kilka ciuszków w następnym rozmiarze (62). Na pewno się nie zmarnują, a w tych awaryjnych sytuacjach zawsze można ten jeden dzień w pozawijanych rękawkach przetrwać.
 
Dokładnie, przecież nie jesteśmy same, w razie co męża, mamę czy teściową możemy wysłać po jakieś gadżety dla bejbolka :-) Chciałam się dołączyć do podziękowań dla Ani i Lucynki. Jesteście wspaniałe! :rofl2: Jeśli tylko coś wam się jeszcze nasunie to piszcie ;-)
 
O a ja sobie jeszcze przypomniałam o takim czymś do czyszczenia noska. To się nazywa Frida i jest bardzo prostym urządzonkiem, które rewelacyjnie się sprawdza, szczególnie jak maluszek ma katar. Żadna gruszka itp się do tego nie umywa.
 
Wiecie co... Wczoraj tak marudziłam, że nic nie czuję, aż tu nagle tak przed 17 jak wypiłam kawkę i zjadłam kilka kostek czekolady to tak po kilku minutach poczułam, tak nisko, w okolicy lewego jajnika takie dziwne, stłumione "pukanie". Delikatnie podniosłam sukienkę, patrzę a tu mi się normalnie skóra unosi! Szok! Tych puknięć było kilka w odstępie co 2-3 sekundy... dziś znów, nie dawno tak jakieś pół godziny temu... nisko, tam gdzie jest macica (swoją drogą jest ogromna i napuchnięta też tak macie? :-D) tylko bardziej po środku... czy to może być dzidziuś????
 
Wiecie co... Wczoraj tak marudziłam, że nic nie czuję, aż tu nagle tak przed 17 jak wypiłam kawkę i zjadłam kilka kostek czekolady to tak po kilku minutach poczułam, tak nisko, w okolicy lewego jajnika takie dziwne, stłumione "pukanie". Delikatnie podniosłam sukienkę, patrzę a tu mi się normalnie skóra unosi! Szok! Tych puknięć było kilka w odstępie co 2-3 sekundy... dziś znów, nie dawno tak jakieś pół godziny temu... nisko, tam gdzie jest macica (swoją drogą jest ogromna i napuchnięta też tak macie? :-D) tylko bardziej po środku... czy to może być dzidziuś????
no to dzidzia:-D Też mam taką napuchnięta ale to chyba normalne;-):-)
 
Kochane przyszłe mamusie Wtam:)
ja według gin mam na 6 lutego według USG na 3 lutego:)
i już z utęskinieniem czekam na dzidzię:)
pozdrawiam:tak:
 
Wiecie co... Wczoraj tak marudziłam, że nic nie czuję, aż tu nagle tak przed 17 jak wypiłam kawkę i zjadłam kilka kostek czekolady to tak po kilku minutach poczułam, tak nisko, w okolicy lewego jajnika takie dziwne, stłumione "pukanie". Delikatnie podniosłam sukienkę, patrzę a tu mi się normalnie skóra unosi! Szok! Tych puknięć było kilka w odstępie co 2-3 sekundy... dziś znów, nie dawno tak jakieś pół godziny temu... nisko, tam gdzie jest macica (swoją drogą jest ogromna i napuchnięta też tak macie? :-D) tylko bardziej po środku... czy to może być dzidziuś????
O to super :-):-):-) gratuluję tego wspaniałego uczucia :tak:
Pewnie, że to Dzidzia :D
No ja tez mam jakąś taką napuchniętą ta macice :confused:
 
reklama
Do góry